Tłumaczenia

Prolexico - usługi tłumaczeniowe, rozwiązania dla biznesu - Jakub Suchocki

Prolexico to biuro tłumaczeń skupiające się na działalności internetowej. Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne - dbamy o najwyższą jakość usług. Standardowy zakres prac obejmuje prace terminologiczne, tłumaczenie oraz weryfikację. Dzi(...)

Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Witold Wójcik

Zakres świadczonych czynności jest szeroki. Zajmujemy się m.in. tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi. Oferowane przez nas tłumaczenia pisemne dzielą się na tłumaczenia pisemne poświadczone i tłumaczenia pisemne zwykle. W przypadku kontaktowani(...)

Soundtech Tłumaczenia symultaniczne

Oferta naszej firmy to między innymi tłumaczenia symultaniczne organizowane z użyciem naszego dobrego jakościowo sprzętu. Zajmują się nimi nasi współpracownicy, którzy specjalizują się w tego typu tłumaczeniach. Możemy zająć się orga(...)

Redacto Marek Kutrowski

Oferujemy usługi w zakresie tłumaczeń i korekty tekstów. Nasze usługi obejmują tłumaczenie tekstów pisemnych na język angielski i z języka angielskiego na polski, tłumaczymy teksty ogólne, specjalistyczne, w tym naukowe i techniczne, a ta(...)

URYGA MAŁGORZATA

Strona internetowa Biura Tłumaczeń Meridium. Biuro świadczy usługi tłumaczeń wykonywanych z różnych kombinacjach językowych, również w zakresie tłumaczeń z jednego języka obcego na inny język obcy. Naszym klientom, którymi są zarówn(...)

Berligo

Biuro tłumaczeń Berligo.com to lider na polskim rynku tłumaczeń w Internecie. Firma stworzyła prosty w obsłudze system realizacji zamówień on-line. System wycenia dokumenty oraz przekazuje je tłumaczom natychmiast po dokonaniu płatności. B(...)

Tłumaczalnia

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego i ukraińskiego Wanda Konior oferuje pisemne i ustne tłumaczenia dokumentów z ukraińskiego i rosyjskiego na polski – aktów urodzenia, małżeństwa, tłumaczenia dokumentów z języka rosyjskiego na pol(...)