Adwokat

Marta Pendzej Kancelaria Adwokacka

Krakowska kancelaria adwokacka oferuje swoje usługi w zakresie prawa cywilnego. Specjalizuje się zwłaszcza w zagadnieniach, dotyczących rozwodu i wynikających z tego tytułu skutków zarówno faktycznych jak i prawnych - dotyczące samych małż(...)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Świąder

Zainteresowanie usługami realizowanymi przez doświadczonych adwokatów jest obecnie bardzo duże. Michał Świąder to idealny specjalista, który będzie w stanie zagwarantować pomoc prawną, gdy chodzi o odszkodowania, sprawy windykacyjne oraz e(...)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Targońska-Reduta

Kancelaria Prawna prowadzona przez adwokata Justynę Targońską-Reduta udziela pomocy prawnej osobom fizycznym i przedsiębiorcom. Kancelaria zlokalizowana jest przy ul. Lipowej w Białymstoku i działa od pon. do pt. w godzinach 8:30 do 16:30. W za(...)

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

Nasza strona internetowa jest prowadzona przez doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w realizowaniu spraw związanych z prawem spadkowym. Na naszej stronie jesteśmy w stanie zapewnić naszym użytkownikom szeroki zakres informacji, (...)

Kancelaria Adwokacka Jan Przemysław Kopko

Zapewniamy naszym klientom zarówno indywidualnym a także firmom realizowanie profesjonalnych usług zarówno w ramach obsługiwania firm a także przy realizowaniu usług dla osób prywatnych. Nasza kancelaria specjalizuje się w realizowaniu usłu(...)

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

Nasza kancelaria adwokacka i radców prawnych działa na terenie Wrocławia, gdzie od 10 lat świadczymy usługi dla naszych klientów zarówno w postaci osób prywatnych a także firm, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić sprawne rozwiązywanie proble(...)

Ultima Sp. z o.o.

Kancelaria prawna Ultima to przede wszystkim kompleksowa obsługa prawna klientów indywidualnych i biznesowych, w zakresie między innymi prawa cywilnego, pracy, gospodarczego, transportowego, prawa bankowego, windykacji należności, mediacji i neg(...)

Kancelaria Adwokacka Joanna Jakubowska-Zawada

Kancelaria adwokacka Adwokat Joanny Jakubowskiej-Zawady specjalizuje się m.in. w kompleksowej obsłudze prawnej firm oraz innych podmiotów gospodarczych. Swoim Klientom pomagamy w sprawach z zakresu prawa medycznego, prawa autorskiego, prawa IT, pr(...)