Radca prawny

Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Gałązka

Słyszeliście o Kancelarii Radców Prawnych Gałązka Patralska? Powstała w 2015 roku, choć za początek można uznać 2008 rok, kiedy to założycielki tego miejsca wspólnie pracowały w jednej z siedleckich kancelarii. Usługi, które świadczy(...)

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO RAFAŁ WALTEROWICZ

Kancelaria Radcy Prawnego - Rafała Walterowicza (Doradztwo podatkowe i prawne). Kancelaria zajmuje się consultingiem prawnym i podatkowym osób fizycznychnie prowadzących działalności gospodarczej a także przedsiębiorstw. Rafał Walterowicz to(...)

Szczepańska Chwała Kancelaria Radców Prawnych I Doradców Podatkowych Sp. p.

Szczepańska Chwała to kancelaria radców prawnych i doradców podatkowych działająca jako nowoczesny podmiot. Prężnie rozwijająca się kancelaria działa na rynku już od 2010 roku. Właścicielami są Małgorzata Szczepańska-Chwała oraz Wie(...)

Kancelaria Radcowska Michał Podolec

Kancelaria radcowska Michał Podolec z Krakowa już od wielu lat świadczy pełen wachlarz usług prawnych na rzecz klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Specjalizuje się w reprezentacji swych klientów przed sądem, w szczególności w spor(...)

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala

Działająca w Pszczynie Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala oferuje swoim klientom stałą obsługę prawną, opierającą się na zawartej umowie. Zapewnia ona pełną i regularną pomoc prawną w każdej sytuacji. Co więcej, stała współpr(...)

Kancelaria Szyroczyński

Świetnie znam prawo medyczne, dlatego poza sprawami związanymi z błędami medycznymi zapewniam kompleksową obsługę prawną spraw karnych lekarzy. Reprezentuję lekarzy zarówno w toku postępowania sądowego, jak i przed organami postępowania (...)

Czarniak Baszczyn Kancelaria Prawna

W kancelarii prawnej CBK jesteśmy w stanie zapewnić świadczenie usług prawnych dla osób fizycznych oraz osób prawnych. Specjalizujemy się w takich dziedzinach prawa jak między innymi prawo cywilne, prawo ochrony konsumentów. Nasza kancelaria(...)

Fortuna KRP

Prowadzenie działalności gospodarczej zdecydowanie nie jest zadaniem prostym. Zarządzając firmą, często trafiamy na problemy natury prawnej. W takiej sytuacji dobrze jest mieć pod ręką prawnika,. Który będzie nam w stanie pomóc i podpowie(...)