Biznes

AllRisk Biuro Ubezpieczeń Tomasz Hen

Za sprawą naszej strony znajdziesz wiele rodzajów polis ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Działamy już od kilku lat na rynku ubezpieczeń wobec czego zdobyliśmy potrzebne doświadczenie. Z naszą pomocą będziesz mógł dokonać wyboru najlep(...)

McPolska Sp. Z o o

Nasza firma zajmuje się produkcją środków do dezynfekcji i chemii przemysłowej. Istniejemy na rynku przeszło 10 lat. Oferujemy środki dezynfekujące do sektora medycznego oraz przemysłowego. Między innymi są to środki wykorzystywane do dez(...)

KDK SP Z O O

Nasza firma KDK jest ekipą Event Managerów, który wielu lat aranżuje wydarzenia biznesowe w Polsce i za granicą. Nasi Klienci darzą nas ogromnym zaufaniem. Uważnie współpracujemy z firmami z działu MŚP i korporacjami. Jeśli brakuje Ci ins(...)

Magnetix Sp. z o.o.

Magnetix to firma produkująca systemy magnetyczne. Nasze doświadczenie w branży sięga 2000 roku. Oferujemy separatory magnetyczne oraz separatory do metali nieżelaznych. W ofercie posiadamy m.in. separatory taśmowe, stożkowe, wiroprądowe, rol(...)

Inter-Plast Z.Bodziachowska-Kluza Spółka Jawna

Jeśli chodzi o ofertę firmy InterPlast jest ona świetnie przygotowana i każdy kto zdecyduje się na propozycje tej marki bez wątpienia będzie zadowolony z tego co zostało przygotowane. Decydując się na InterPlast oczekiwać można wyjątkowe(...)

Pro-Seals Polska Joanna Kudła

Nasza działalność dotyczy doradztwa i zaopatrzenia przedsiębiorstw produkcyjnych w uszczelnienia techniczne. Oferta jaką dysponujemy, jest szeroka. Każdy klient traktowany jest przez nas w indywidualny sposób. Pozwala to na oferowanie szerokie(...)

pl.jobsora.com

Jeżeli szukasz ofert pracy w Polsce, zapraszamy do zapoznania się ze stroną. Mamy dla Ciebie mnóstwo propozycji. Nie ma co ukrywać, że sprawdzanie ich wszystkich, to czynność zbyt czasochłonna. Są jednak pewne rozwiązania, które sprawią,(...)

Gwarant-eko Geko Filtration SP. Z O.O.

Jeśli prowadzona jest działalność produkcyjna związana ze spalaniem najczęściej produkuje się surowiec odpylający. Dlatego właśnie możecie zdecydować się na specjalnie podjęte działania, które ostatecznie będą filtrować te zaniecz(...)