Sprzęt medyczny

ADO-MED

Zajmujemy się w firmie Adomed realizowaniem usług na rynku sprzedaży urządzeń USG, gdzie jesteśmy w stanie oferować najwyższej jakości oraz realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii urządzenia. jednocześnie w naszej firmie zape(...)

sklep.bechtold.pl

Specjalizujemy się w naszej firmie Bechtold realizowaniem profesjonalnych oraz specjalistycznych usług na rynku sprzedaży sprzętu medycznego. Jesteśmy w stanie oferować naszym klientom między innymi nowoczesne urządzenia, jak wózek na sprzę(...)

Sanora

Sanora specjalizuje się w imporcie i sprzedaży urządzeń medycznych do terapii oraz kontroli układu oddechowego. Naszym klientom oferujemy aparaty przeciw chrapaniu, które trwale rozwiązują problemy. Razem z naszymi produktami medycznymi rozwi(...)

Kosmed Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo KOSMED od wielu lat zajmuje się sprzedażą urządzeń medycznych. W naszej ofercie znaleźć można aparaty USG, rezonanse magnetyczne, respiratory, mammografy oraz aparaty RTG. Jako firma zorientowana na potrzeby klientów oraz s(...)

COLORMED.PL Produkt-Kontakt Bożena Gajewska

Wykonujemy odzież medyczną. To głównie fartuchy laboratoryjne, sukienki medyczne w zróżnicowanej kolorystyce, ciepłe bluzy, spodnie. Nasze ubrania sprawdzają się w codziennej pracy służby zdrowia. Uwzględniamy potrzeby konkretnych placów(...)

MediRental Andrzej Wyrwa

Prowadzimy wypożyczalnię łóżek rehabilitacyjnych, a także innych akcesoriów medycznych przydatnych w różnych schorzeniach. W naszym katalogu znajdziecie Państwo bardzo wytrzymałe, drewniane łóżka rehabilitacyjne, szyny CPM, stoliki przy(...)

EuroMedical Poland Alicja Wyrwa

Życie jest naszym największym darem. Z drugiej strony życie potrafi być bardzo nieprzewidywalne i pisze nam najróżniejsze scenariusze. Czasem jest tak, że musimy poddać się leczeniu. Jeżeli szukacie państwo sklepu internetowego, gdzie znaj(...)