Rehabilitacja

Centrum Zdrowego Człowieka im. profesora Wiktora Degi Anna Dega

Masz doskwierający ból kręgosłupa lub uległeś wypadkowi i potrzebujesz sprawdzonej poradni rehabilitacyjnej? Centrum Zdrowego Człowieka pomoże nawet w najbardziej beznadziejnych przypadkach. W naszych placówkach w Środzie Wielkopolskiej ora(...)

HUSARIA Całodobowy Dom Opieki Monika Mierzejewska

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www gdzie znajdą Państwo pełną ofertę naszego domu opieki. Gwarantujemy pełny szacunek do naszych podopiecznych oraz najwyższej jakości usługi. Zapewniamy osobom starszym godną starość or(...)

Firma Norman Norman Łoziński

W Centrum Norman proponujemy bardzo złożone programy terapeutyczne dla osób, które wracają do zdrowia po udarach mózgu. Nastawiamy się na maksymalizację sprawności naszych pacjentów, w czym mamy 25 lat doświadczenia. Proponujemy doskonałe(...)

Kaw - Med

Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii Kaw-Med zajmuje się fizjoterapią niemowląt i dzieci, a także rehabilitacją i fizjoterapią dorosłych. Wykonujemy elektroterapię, hydroterapię, taping, kinezyterapię, laseroterapię, masaże, również gor(...)

Vitberg

Dostarczamy sprzęt medyczny do wibroterapii. To głównie mobilne urządzenia medyczne przydatne do eliminowania negatywnych zmian metabolicznych, chronicznego bólu. Nasz sprzęt medyczny to szansa na udoskonalenie rehabilitacji w sporcie. Wibroter(...)

Wypożyczalnia klika

W naszej wypożyczalni znajdziecie Państwo sprawdzony sprzęt rehabilitacyjny. Proponujemy głównie wynajem łóżek rehabilitacyjnych, w stawce około 3 złote dziennie. Nasze łóżka rehabilitacyjne sprawdzają się w domach, placówkach medyczn(...)

VISAMED

W ramach oferty naszej firmy Visamed jesteśmy w stanie zapewnić klientom dostęp do szerokiego zakresu sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego. Zajmujemy się realizowaniem profesjonalnych usług zarówno w zakresie sprzedaży jak też wypożycz(...)

Krasnal

W ramach działalności organizacji pożytku publicznego Krasnal jesteśmy w stanie zapewnić między innymi dostęp do przedszkola, które powstało z myślą o przedszkolakach ze spektrum autyzmu. Odpowiednio prowadzone przedszkole pozwala na zapew(...)