Medycyna

Beauty Skin

Klinika Beauty Skin to miejsce, w którym możesz się poddać innowacyjnym zabiegom pielęgnacyjnym oraz z zakresu medycyny estetycznej. Możesz tym samym poprawić wygląd skóry twarzy i ciała. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie na świe(...)

SALON OPTYCZNY - ŚWIAT OKULARÓW BOŻENA MACIEJEWSKA

Mamy za sobą wiele lat doświadczeń w branży optycznej. Usługi, które świadczymy charakteryzują się uczciwością i rzetelnością. Gwarantujemy, że doradzimy i nauczymy odpowiedniego podejścia w kontekście zagadnienia ochrony wzroku i sze(...)

Krew pępowinowa

Serwis internetowy, znajdujący się pod adresem www.krewpepowinowa.pl powstał kilka lat temu w celu szerzenia wiedzy związanych z tematem: komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Serwis został podzielony na kilka sekcji, w których poruszane (...)

Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Agnieszka Majewska

Medi Art to instytut medycyny estetycznej, który obsługuje pacjentów na terenie Poznania. Przywracamy młodość technikami laserowymi, stosujemy nici liftingujące w bezpiecznym formacie, prezentujemy dział z powiększaniem piersi i kategorię g(...)

Joanna Jędrys Praktyka Lekarska

Centrum Medyczne Dbaj o Piersi z siedzibą w Krakowie zaprasza wszystkie panie na konsultacje plastyczne. Doświadczony chirurg plastyczny nie tylko zbada piersi, ale również doradzi, jakie zabiegi można na nich wykonać. Dr Jędrys wykonuje międ(...)

Synapsa Med sp.zo.o.

Senso-rex.com to internetowy sklep jednego z liderów na rynku wyrobów obciążeniowych oraz artykułów do terapii. Dzięki naszym produktom poczujesz się zrelaksowany i odprężony, zrzucając z siebie zbędne pokłady stresu. Szczególnie dużą(...)

BienkowscyClinic.pl

Sieć Klinik Bieńkowscy Esteticmed.pl to dwie nowoczesne placówki, gdzie specjalizujemy się w kompleksowo realizowanej laseroterapii oraz medycynie estetycznej. Działamy w dwóch miastach – Częstochowie oraz Bydgoszczy. Wejdź na naszą stron(...)

ARTE DERM Aleksandra Ciemerych i Mariusz Ciemerych s.c.

Szukasz usług z zakresu medycyny medycyny estetycznej i dermatologii? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki znajdującej się w Warszawie. Wyróżniamy się bardzo przyjazną atmosferą, bardzo doświadczoną kadrą spec(...)