Gabinety lekarskie

Best Vision Salon Optyczny

Niezdrowa dieta, ciągły pośpiech - choroby cywilizacji tak samo jak rosnąca wada wzroku. Salon Optyczny Best Vision zaprasza na kompleksowe badanie wzroku za pomocą sprzętu wysokiej jakości oraz wykwalifikowanego personelu posiadającego wysok(...)

Kamińska Anna - Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny

Specjalistyczny gabinet stomatologiczny Anny Kamińskiej oferuje liczne usługi z zakresu leczenia stomatologicznego, protetyki stomatologicznej, ortodoncji, implantologii, stomatologii estetycznej, a także z diagnostyki i profilaktyki chorób zęb(...)

Klinika Miracki S.C. Krzysztof Miracki, Karina Dudek - Miracka

Klinika Miracki z Warszawy to klinika medycyny estetycznej, która stawia przede wszystkim na jakość i od lat cieszy się dużym zaufaniem wszystkich swoich pacjentów. Od wielu lat Klinika świadczy usługi z zakresu medycyny estetycznej, dermatol(...)

Balticmed Przychodnia sp. z o.o.

Nowoczesna przychodnia zdrowia Balticmed zapewnia wysoki standard leczenia z lekarzem rodzinnym i pediatrą na NFZ. Nasze placówki zlokalizowane są w Szczecinie i okolicznych miejscowościach. Pacjentom zapewniamy pełen komfort podczas wizyt. Lecz(...)

Centrum Medyczne GeoMedical

W szpitalu Geomedical jesteśmy w stanie zapewnić na terenie Katowic doskonałe warunki dla pacjentów zarówno w zakresie leczenia jak też pobytu na salach szpitalnych. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową opiekę zdrowotną. Ob(...)

Mille Medica

Mille Medica to rodzinna przychodnia medyczna, która działa jako klinika laryngologiczna. Właśnie laryngologia jest jej głównym profilem działalności. Od 2006 roku to centrum wyspecjalizowane jest w diagnostyce i leczeniu schorzeń o podłoż(...)

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Justyna Radkiewicz

Jeżeli poszukujesz lekarki, wyspecjalizowanej w ginekologii i położnictwie, wejdź na stronę dr-radkiewicz.pl i poznaj doświadczoną dr n. med. Justynę Radkiewicz. Zaufaj bogatemu doświadczeniu lekarki i zapisz się na wizytę do gabinetu Spes(...)

Delta Sport Clinic Sp. z o.o. Sp. k.

Nowa Ortopedia jest nowoczesnym ośrodkiem w Krakowie, oferującym szeroki zakres usług związanych z ortopedią. Nowa Ortopedia jest miejscem, gdzie znajdziesz specjalistów, którzy zajmą się kompleksowo leczeniem Twojej dolegliwości. Od diagno(...)