Kamieniarstwo

Hoder sp. z o.o.

Potrzebujesz doświadczonych producentów produktów z kamienia to bardzo dobrze trafiłeś. Nasza oferta jest bardzo bogata i można w niej znaleźć schody, posadzki, łazienki, kominki i wiele innych produktów. Stosujemy produkty wysokiej jakośc(...)

J.P. Pilch Sp. z o.o.

Od 1985 roku nasza firma zajmuje się wszystkim co związane z kamieniem naturalnym. Możemy zaoferować kilkadziesiąt różnych wzorów kamieni. Dzięki tak dużemu wyborowi każdy jest w stanie nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalny wygląd. Jeste(...)

MEGALIT Aneta Pacia

Nasza firma kamieniarska Mega-Lit działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Pod hasłem kamieniarstwo Strzelno odnaleźć można naszą stronę internetową, gdzie prezentowane są przykłady naszych realizacji. A tych mamy sporo, poniewa(...)

P.P.H.U Galemar

Galemar to firma kamieniarska z ponad dwunastoletnim doświadczeniem. Dostarczamy partnerom w całym kraju kostkę granitową własnej produkcji, kruszywa, krawężniki, czy okładziny ścienne i unikalne rzeźby w granicie. W katalogu dysponujemy r(...)

poznannagrobki.pl

Nagrobek to pamięć i wspomnienia. Jego wybór nie jest łatwym zadaniem, ale przy jego dokonaniu pomoże Ci firma Wicherek z Poznania. Firma ta od wielu lat zajmuje się produkcją nagrobków, a wytyczne do ich solidnego i dokładnego wykonania prz(...)

Zakład Kamieniarski Graniteks

Nasza poznańska firma już od 1947 roku świadczy wysokiej klasy usługi kamieniarskie. Możemy się tym pochwalić, iż oferowane przez nas nagrobki i pomniki cmentarne są znane w kraju i za granicą. Swym klientom jesteśmy w stanie zaoferować n(...)

Uni Bud Marmury

W naszej firmie już od 1991 roku specjalizujemy się w wykonywaniu wielu wyjątkowych produktów z kamienia naturalnego. Każdego dnia przychodzimy do pracy z pasja tworzenia czegoś niepowtarzalnego. Nasze dotychczasowe realizacje nie tylko ozdabia(...)

Granmal

Zastanawiasz się nad tym, czy schody z kamienia są dobrym pomysłem? Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, nie powinno być żadnych powodów do narzekań. Mamy wiedzę i doświadczenie, a doświadczenie dowodzi zaufaniu. Zreszt(...)