Remonty

DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

DDD to sklepy Dobre Dla Domu. Nasza oferta to sieć profesjonalnych salonów w branży wyposażenia wnętrz. Współpracujemy z najlepszymi polskimi i światowymi producentami: Krono Original, Balterio, Quick-Step, Baltic Wood, Kopp, DRE oraz innych.(...)

F.U. PRESTIGE Karol Kowal

Na myśl o remoncie robi Ci się słabo? Przeraża Cię koszt, bądź walka o dobrze wykonaną pracę? Z nami nie musisz się o to martwić. Firma Prestige z Trójmiasta wykona dla Ciebie remont profesjonalnie i z dbałością o każdy detal. Wykonuj(...)

Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna Oberda

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Bud-Lux, która zajmuje się wykonywaniem prac remontowo budowlanych na terenie Szczecina i okolic. Firma funkcjonuje w branży od ponad 10 lat, wykonując wszystkie projekty dokładnie i z zaangażowanie(...)

Parkiety Kraków

Podejmujemy się montażu podłóg drewnianych w Krakowie i najbliższych miejscowościach. Polecamy Państwu różne rodzaje podłóg i czuwamy nad wszystkimi kwestiami technicznymi. Odświeżamy zaniedbane parkiety przez cyklinowanie oraz lakierowa(...)

5parkiet

Firma 5parkiet to jedyny wrocławski podmiot, który swoim Klientom oferuje usługi cyklinowania w 24 godziny. Zupełnie za darmo przygotowuje również wycenę każdej inwestycji. Na wszystkie wykonywane przez siebie prace udziela także gwarancji. (...)

Firma Remontowo Budowlana REMSOL

Wykonamy dla Państwa remont mieszkania, biura lub domu zlokalizowanego w obrębie Krakowa. Remonty i wykończenia wnętrz to coś czym nasza firma remontowo budowlana zajmuje się od dwóch dekad. Mamy odpowiednią wiedzę, umiejętności, sprzęt b(...)

Home Hero Złota Rączka

W Home Hero Złota Rączka wiemy, jak ważne jest, aby Twoje wnętrza odzwierciedlały Twój styl życia i osobowość. Dlatego oferujemy usługi malowania ścian i montażu mebli, które pozwolą Ci stworzyć wymarzone przestrzenie. Nasza ekipa to n(...)

MAX - Remonty i Wykończenia

MAX - Remonty i Wykończenia to firma remontowa, która oferuje kompleksowe usługi budowlane i wykończeniowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Specjalizujemy się w remontach mieszkań, domów oraz przestrzeni komercyjnych, zapewniając p(...)