Materiały budowlane

FANECO Sp. z o.o.

Firma FANECO zajmuje się produkcją i dystrybucją kompleksowego wyposażenia dla toalet publicznych. W ofercie przygotowaliśmy kilka linii produktów – od standardowych aż po eleganckie wyroby z kolekcji Prestigę. Naszym Klientom dostarczamy s(...)

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Polsko-szwajcarski producent najwyższej jakości farb do wnętrz i na elewację Farby Kabe to marka wyznaczająca nowe standardy w branży remontowo-budowlanej. Obszerna paleta barw, materiały odporne na zniszczenia i zabrudzenia, ochrona przed roz(...)

MAREK SIKORA "CERAMIC"

Początek istnienia firmy Ceramic datuje się na rok 1991 kiedy to Marek Sikora postanowił założyć przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą wysokiej jakości materiałów ognioodpornych. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie oraz wiedza (...)

METALKOM Sp. z o.o.

Zacznijmy od tego, jak zaczęła się działalność. W tym celu należy cofnąć się do roku 1992. Właśnie wtedy miało miejsce powstanie spółki cywilnej. Na początku doszło do przekształceń cywilnoprawnych, ale od 1996 roku możemy mówić(...)

Jawa Control Sp. z o.o.

Jawa Control Sp. z o.o. to polski producent zajmujący się urządzeniami, których zadaniem jest zabezpieczenie dostępu do obiektów czy też wybranych stref chronionych. Naszą specjalizacją jest projektowanie i produkcja urządzeń służących (...)

Dekol. Kleje do drewna i papieru

Jesteśmy zakładem, który prowadzi działalność związaną z produkcją i późniejszym handlem. Klej jest tym, na czym przede wszystkim się skupiamy. Oto, co możemy zaproponować względem tego produktu: - kleje do drewna - kleje do papieru -(...)

JP Drzwi i Okna Jacek Południak

Firma JP Drzwi i Okna jest dystrybutorem stolarki drzwiowej oraz okiennej. W naszej ofercie przygotowaliśmy duży wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych cenionych producentów. W sprzedaży posiadamy drzwi DRE, Pol-Skone, Porta, Invado, Delta, W(...)

Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.

Rubo to firma, która pojawiła się na rynku w 1991 roku. Od samego początku specjalizuje się w zakresie rusztowań. Oferuje klientom usługi wynajmu, montażu, a także produkcji własnych systemów. Jest znana przede wszystkim z produkcji dwóch(...)