Firmy budowlane

Litbud

Firma Litbud to godny zaufania i sprawdzony zespół fachowców, którzy zajmują się kompleksową budową domów oraz wykończeniem wnętrz. O rzetelności ich prac świadczyć może szeroka gama referencji i certyfikatów jakie przedstawione są d(...)

Inside System

Inside System to krakowskie przedsiębiorstwo budowlane, które jest autoryzowanym partnerem firm Kanuf oraz Baumit, czyli europejskich liderów w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych. Do wykonywanych przez nas usług budowlanych wykorzys(...)

Cert-Lab

Cert Lab to profesjonalne i niezależne Laboratorium Budowlane, działające na terenie południowej Polski. Świadczymy nasze usługi dla szeregu znaczących firm funkcjonujących na polskim rynku budowlanym. Wykonujemy badania normowe oraz pod indy(...)

EL-BIG Jarosław Wręczycki

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, prężnie działającej od wielu lat w branży obróbek materiałów CNC. Markę udało nam się zdobyć dzięki wkładanemu zaangażowaniu w każdy realizowany projekt, co przyczyniało się w ko(...)

Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych

Firma Suaid specjalizuje się w projektowaniu, dostawie, montażu, modernizacji, remontach, konserwacji wszelkiego rodzaju urządzeń dźwigowych. Znamy się na dźwigach osobowych, towarowych, specjalistycznych. Pracujemy przez cały rok, prowadząc(...)

LTM Tomasz Pajer Sp. J.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy LTM. Misją naszego zespołu jest zaspokajanie wymagań najbardziej wybrednych klientów dotyczących logistyki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co sprawia, że jesteśmy w stanie zaprop(...)

Infra Skan Michał Kaim

Infra Skan to firma, która ma do zaoferowania szeroki zakres specjalistycznych usług inżynierskich. W ofercie firmy można liczyć na lokalizowanie wycieków wody z zewnętrznych instalacji wodociągowych i instalacji wewnętrznych. Firma zajmie s(...)

MK Bruk Elżbieta Kruszecka

Chcesz, aby na Twoim podwórku kostka brukowa wyglądała olśniewająco? Układanie kostki brukowej w takim razie należy zostawić naszej firmie. Lata doświadczenia na rynku spowodowało, że brukarstwo to nasze drugie imię. Nie ma lepszych facho(...)