Firmy budowlane

Litbud

Firma Litbud to godny zaufania i sprawdzony zespół fachowców, którzy zajmują się kompleksową budową domów oraz wykończeniem wnętrz. O rzetelności ich prac świadczyć może szeroka gama referencji i certyfikatów jakie przedstawione są d(...)

Inside System

Inside System to krakowskie przedsiębiorstwo budowlane, które jest autoryzowanym partnerem firm Kanuf oraz Baumit, czyli europejskich liderów w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych. Do wykonywanych przez nas usług budowlanych wykorzys(...)

EL-BIG Jarosław Wręczycki

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, prężnie działającej od wielu lat w branży obróbek materiałów CNC. Markę udało nam się zdobyć dzięki wkładanemu zaangażowaniu w każdy realizowany projekt, co przyczyniało się w ko(...)

Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych

Firma Suaid specjalizuje się w projektowaniu, dostawie, montażu, modernizacji, remontach, konserwacji wszelkiego rodzaju urządzeń dźwigowych. Znamy się na dźwigach osobowych, towarowych, specjalistycznych. Pracujemy przez cały rok, prowadząc(...)

LTM Tomasz Pajer Sp. J.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy LTM. Misją naszego zespołu jest zaspokajanie wymagań najbardziej wybrednych klientów dotyczących logistyki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co sprawia, że jesteśmy w stanie zaprop(...)

Infra Skan Michał Kaim

Infra Skan to firma, która ma do zaoferowania szeroki zakres specjalistycznych usług inżynierskich. W ofercie firmy można liczyć na lokalizowanie wycieków wody z zewnętrznych instalacji wodociągowych i instalacji wewnętrznych. Firma zajmie s(...)

MK Bruk Elżbieta Kruszecka

Chcesz, aby na Twoim podwórku kostka brukowa wyglądała olśniewająco? Układanie kostki brukowej w takim razie należy zostawić naszej firmie. Lata doświadczenia na rynku spowodowało, że brukarstwo to nasze drugie imię. Nie ma lepszych facho(...)

"APK Pipe" Andrzej Pajda

Nasza firma pojawiła się na rynku 10 lat temu. Na początku oferowane usługi ograniczały się do zgrzewania rurociągów HDPE. Oto, co obecnie nasi klienci mogą znaleźć w ofercie: wynajem maszyn, budowa zewnętrznych sieci gazowych i CO, budow(...)