Budownictwo inżynieryjne

TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Titan Polska to doceniony i znany od ponad 10 lat na rynku polskim wykonawca budowlany. Jest to filia niemieckiej spółki Ischebeck dostarczającej najwyższej jakości sprzęt budowlany na prace budów całego świata. Autorski system lekkich desko(...)

DAGA

P.H. Daga oferuje dystrybucję wysokiej jakości towarów BHP. Na rynku funkcjonujemy od 1992 roku. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, fachowców i atrakcyjne ceny. Odróżnia nas rzetelność oraz terminowość. Naszym odbiorcom proponujemy atra(...)

PROJEKT PRZEMYSŁAW BŁASZCZYK

Firma geodezyjna Projekt oferuje: konstruowanie map do potrzeb projektowych (wykonanie w formie numerycznej oraz analogowej), projekty spodobu ruchu dla ogródków restauracyjnych w rejonie całej Warszawy, oferujemy geodezyjną obsługę inwestycji,(...)

P.W. HEPAMOS Sp. z o.o.

HEPAMOS Sp. z o.o. to krajowy producent kontenerów oraz obiektów modułowych. Nasz zakład produkcyjny mieści się w Opatkowicach. Powstanie przedsiębiorstwa miało miejsce w 1990 roku. Podstawową dewizą firmy jest połączenie doskonałej jako(...)

Bielska Fabryka DŹwigów Befard Sp. z o. o.

Firma BEFARD jest producentem maszyn i akcesoriów przeznaczonych do załadunków oraz rozładunków towarów. Podstawę naszej oferty stanowią żurawie HDS. Są to modele do samochodów ciężarowych oraz pojazdów dostawczych o ładowności nie pr(...)

Nova Trading S.A.

Firma Nova Trading S.A. posiada nowoczesne maszyny i urządzenia do obróbki wyrobów hutniczych z aluminium i stali nierdzewnej. Mamy przystosowaną linię produkcyjną do wykonywania usług cięcie laserowego, spawania, gięcia blach. W sprzedaży (...)