Gabinety lekarskie

Szpital Dworska

W czasie pandemii nasz szpital prowadzi konsultacje online. Możemy zaoferować konsultacje chirurgiczne dla dorosłych jak i dla dzieci. Możemy pomóc również z pomocą w zakresie chirurg plastycznej. Zawsze jesteśmy na wszystko przygotowani, dl(...)

Mediwizyta Sp. z o.o.

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej teleporady lekarskiej, już teraz wejdź na stronę internetową mediwizyta.pl i zapoznaj się z naszą niezwykłą ofertą. Znajdziesz tam naszą przychodnię online, do której możesz zapisać się już teraz. I(...)

Klinika Piękna Magdalena Góranowska

Na stronie internetowej klinika.goranowska.pl możesz dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne na temat oferty Kliniki Piękna w Legnicy, wyjątkowego miejsca, w którym zadbasz o swoje zdrowie i wygląd z pomocą doświadczonych i wykwalifikowany(...)

Fundacja Zobaczyć Jutro

Twoje dziecko ma problemy z wzrokiem? Albo nie zauważyłaś u Twojego dziecka zaburzeń widzenia, ale chcesz się upewnić czy masz rację? Fundacja Zobaczyć Jutro zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, które są zainteresowane zapisaniem swojego d(...)

Przychodnia Lekarska Ultimed Rafał Łaszkiewicz

Na stronie internetowej ultimed.com.pl możesz dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne na temat oferty gabinetów medycznych Ultimed w Łodzi. Wśród naszych pracowników możesz znaleźć doświadczonych endokrynologów dziecięcych, jak równi(...)

SecondHair Rokoko s.c

SecondHair Clinic to specjaliści z 20-letnim doświadczeniem w kompleksowym leczeniu łysienia oraz wypadania włosów. SecondHair Clinic to wiodąca marka w zakresie uzupełniania włosów, produkcji systemów włosów, a także skutecznych prepara(...)

Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica

Dr Machnica to renomowane Centrum Estetyczno-Trychologiczne, które zostało stworzone dla świadomych i wymagających pacjentów. Przeszkolony zespół gwarantuje profesjonalne usługi, indywidualne podejście oraz pełne bezpieczeństwo podczas zab(...)