Pozostałe

Elevatio

Elevatio to firma z Katowic, zajmująca się myciem elewacji, okien oraz czyszczeniem i renowacja cegły. Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi z zakresu czyszczenia elewacji wykonanej z tynku (nasza specjalność), piaskowania i renowacji elewacj(...)

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Karol Kozłowski Serwis Zamków "Szyfr"

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszych kompleksowych i profesjonalnych usług ślusarskich. Jesteśmy grupą ślusarzy z doświadczeniem i oferujemy kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów. Między innymi – całodobowa pomoc w awaryjny(...)

Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji s.c.

Nasza firma Piekarski PESTcontrol z Białegostoku od lat swym klientom dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego obiektów i ochrony przed szkodnikami. Nasi eksperci projektują oraz wdrażają systemy zabezpieczeń pr(...)

Halplan

W firmie Haplan posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania dystrybucji różnych typów namiotów. Oferujemy naszym klientom różnorodne modele namiotów ogrodowych, imprezowych, handlowych czy magazynowych. Jednocześnie w naszej fi(...)

Grzenkowski Wacław - Sprzedaż i Usługi Spaw-Mix

Prowadzona przez nas firma Spaw-Mix z powodzeniem działa na rynku od 2008 roku. Naszym klientom od tego czasu proponujemy kompleksowy serwis elektrowrzecion i naprawy obrabiarek. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i fachowej wiedzy jesteśmy w stanie(...)

Traidenis-Pol

Traidenis – Pol posiada w ofercie przydomowe oczyszczalnie ścieków. Ponad 8000 zamontowanych oczyszczalni i tyle samo zadowolonych klientów. Na nasze produkty udzielamy 20-letniej gwarancji. Dlaczego warto wybrać oczyszczalnie Traidenis – Pol(...)

Escieki

TRAIDENIS-POL to firma, która od ponad 15 lat oferuje przydomowe oczyszczalnie ścieków. Znana jest w całej Europie. Inżynierowie i projektanci, którzy w niej pracują przyczynili się do opracowania najbardziej trwałej i niezawodnej w Polsce o(...)

Szkło na wymiar

Szklonawymiar.pl to wirtualny szklarz, czyli firma oferująca lustra i dowolne szkło na wymiar, realizująca także niestandardowe kształty i projekty. Firma posiada w swojej ofercie wiele rodzajów szkła na wymiar, w tym: szkło hartowane, lacobe(...)