Klimatyzacja

Electro-Clim Polska Łukasz Snoch

Jako Electro-Clim Polska z siedzibą przy ulicy Batalionów Chłopskich 15A w Szczecinie ze swoją ofertą chcielibyśmy wyjść do wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych, którzy zainteresowani są profesjonalnymi systemami wentylacji i k(...)

Remont - Kucharski Robert

Firma Remont-biz to szeroka i bogata propozycja usług związanych z instalacją pompy ciepła, klimatyzacji , systemów chłodzenia i wentylowania domu. To miejsce w którym każdy produkt wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Dzięki zainte(...)

Evolution Brand Sp. z o. o. Sp. K.

Jeżeli są Państwo zainteresowani dobrymi i firmowymi produktami z zakresu klimatyzacji, oczyszczania i nawilżania powietrza, a także nagrzewnictwa to zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego klima-sklep.pl, który dba o komplekso(...)

Mateusz Szczepanik Air Home Systems

Nasza firma Air Home Systems z Krakowa z powodzeniem działa na lokalnym rynku już od wielu lat. Główną dziedziną naszej działalności, w której się specjalizujemy jest klimatyzacja. Naszym klientom oferujemy między innymi sprawdzone komplet(...)

Kaisai Europe Sp. z o.o.

Nasza firma Kasai oferuje swym klientom nowoczesne i niezawodne produkty zapewniające komfort użytkowania i spełniające oczekiwania związane ze specyfiką rynku HVACR. Posiadamy przede wszystkim urządzenia segmentu RAC, zwłaszcza klimatyzatory(...)

Klima-Therm

Proponujemy Państwu klimatyzatory, pompy ciepła o energooszczędnych właściwościach, rozwiązania przeznaczone do osuszania. Umożliwiamy skonfigurowanie wyboru klimatyzatora przez dedykowany panel. Wspieramy projektantów domów pasywnych i nie(...)

Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.

Daikin, to firma, na której możesz polegać w kwestii ogrzewania i wentylacji. Korzystają bowiem z najnowszych rozwiązań, tworzą najwyższej klasy, energooszczędne oraz stuprocentowo wydajne systemy wentylacyjne. Dzięki temu, wspierają środ(...)

Konkret Marcin Tworek

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem klimatyzacji. Montujemy klimatyzację przede wszystkim w domach, mieszkaniach w blokach, w apratamentach, biurach, firmach, sklepach. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych z montażem z 8% stawką (...)