Marketing

Sweet Corner

Sweet-corner.eu jest sklepem internetowym, który już od wielu lat prowadzi działalność związana ze sprzedażą słodyczy reklamowych. Nasze produkty są unikatowe i wyjątkowe. Pewnie wiesz jak bardzo ludzie kochają słodkości? Nie ma lepszeg(...)

Marketing System Dariusz Jurek

Spółka Marketing System oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu e-marketingu. Założycielem firmy jest Dariusz Jurek – specjalista SEO i SEM z ponad 8-letnim doświadczeniem w marketingu internetowym, licznymi certyfikatami zdobytymi w Polsce,(...)

Centrum Badań Marketingowych Test

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www, na której znajdą Państwo informacje na temat naszej oferty. Zajmujemy się badaniami typu tajemniczy klient, które dają bardzo dobre wyniki podczas sprawdzania jakości obsługi klienta ora(...)

She Promotion Agnieszka Chobot

Jako agencja hostess i modelek She Promotion z siedzibą przy ulicy Puławskiej 233/69 w Warszawie ze swoją ofertą wychodzimy do osób prywatnych, a w szczególności biznesowych, które zainteresowane są obsługą eventów takich jak targi, konfe(...)

Biznes.lumo.pl

Portal Lumo oferuje profesjonalny marketing lojalnościowy dla firm. Wystarczy zalogować się na stronie, by móc w pełni korzystać z jej funkcjonalności. Przez pierwsze 14 dni usługę można testować zupełnie za darmo. To doskonały sposób n(...)

INDIVIDUAL

Prowadzona przez nas agencja hostess i modelek Individual z powodzeniem działa na rynku 10 lat. Możemy pochwalić się tym, że jesteśmy prężnie działającą agencją hostess i modelek. Nasze hostessy, hości, modelki i modele świadczą usług(...)

Aiton Caldwell s.a.

Każde przedsiębiorstwo potrzebuje komunikacji z klientem. Jeżeli potrzebujecie państwo zbudować centralę telefoniczną lub też infolinię dla firm i poszukujecie sprawdzonego partnera, który dla was to wykona, to serdecznie zapraszamy do odwi(...)

StreamOnline Sp. z o.o.

Realizacja transmisji internetowych to specjalność marki StreamOnline! Wieloletnie doświadczenie w branży, podparte widzą, kreatywnością i wykorzystaniem najnowszej technologii, pozwoliło nam zostać liderem na rynku transmisji audio i video.(...)