Usługi reklamowe

Green Press Sp z o.o.

Greenpress to niewielka, ale niezmiernie skutecznie funkcjonująca drukarnia. Zajmuje się realizacją zleceń różnego typu, takich jak kalendarze, kartki świąteczne czy podobne. W zakresie oferty drukarni znajduje się nie tylko drukowanie, lecz(...)

King-spaw

King Spaw - trudnimy się wykonywaniem kwasoodpornych instalacji skierowanych dla przemysłu spożywczego, kosmetcznego czy oczyszczalni ścieków. Dodatkowo produkujemy zbiorniki kwasoodporne. Dodatkowo oferujemy również usługę spawania orbitaln(...)

Metal-Art

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą firmą. Nazywamy się Metal-Art i funkcjonujemy w Warszawie. Zajmujemy się usługami polegającymi na wykonywaniu wizytówek a także dostarczamy pieczątki. Nasze wizytówki obecne są w wi(...)

LEGRA SP. Z O.O.

Korzystając z usług naszej drukarni możecie być pewni najwyższej jakości usług. Od 19 lat czynimy wszystko co w naszej mocy, żeby sprostać potrzebom rynku. Mamy również na myśli te najbardziej wyszukane potrzeby. Oto oferta: - druk ksi(...)

Drukarnia Skleniarz Włodzimierz Skleniarz

Drukarnia Skleniarz z siedzibą w Krakowie od 1991 roku oferuje klientom indywidualnym oraz firmom usługi z zakresu druku i prac introligatorskich. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy umożliwia drukarni przygotowanie wizytówe(...)

GRANDFOX Witold Dajek

Grandfox to firma z czteroletnim stażem, której głównym polem działania jest produkcja filmowa. Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów, takich jak spoty reklamowe oraz filmy promocyjne, edukacyjne i korporacyjne. Wszystko, co robimy (...)

Brand Creation Sp. J.

Otwarcie sklepu, bądź zorganizowanie stoiska na targach, to coś, nad czym trzeba przysiąść. Dobra organizacja małej przestrzeni, jej estetyczny rozkład jest gwarancją, że możesz pokazać to co najlepsze, wypromować się i uzyskać klient(...)

Buttonfly marka własna firmy Centrum O.P.R.

Buttonfly to niezwykle szeroka oferta buttonów czy przypinek reklamowych wykonywanych na indywidualne zamówienia klientów. W ofercie firmy znajdują się zarówno klasyczne przypinki z agrafką, jak i bardziej wymyślne rodzaje przypinek, w tym m.(...)