Sweet Corner

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@sweet-corner.eu
796800070

Dane firmy:

Sweet Corner
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Sweet Corner

Sweet-corner.eu jest sklepem internetowym, który już od wielu lat prowadzi działalność związana ze sprzedażą słodyczy reklamowych. Nasze produkty są unikatowe i wyjątkowe. Pewnie wiesz jak bardzo ludzie kochają słodkości? Nie ma lepszego sposobu na to aby rozreklamować swoją firmę własnie słodkimi przekąskami! Cukierki, lizaki, krówki, soki i wiele innych artykułów z logiem twojej firmy! Taka forma reklamy idealnie sprawdzi się na bankietach, pokazach, targach oraz na każdej okazji, w której chcesz pokazać się z jak najlepszej strony!

Oferta firmy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę produktów reklamowych, ale ich zastosowanie może byc szersze! Krówki z pamiątkową datą na ślub są ostatnimi czasy bardo popularne a ty możesz już dziś zamówić takie krówki z własnymi nadrukami! Więcej szczegółów naszej stronie www.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Bydgoska drukarnia sitodrukowa Artpress została założona ponad 20 lat temu i specjalizuje się w produkcji sitodruku na różnych materiałach, takich jak tekstylia, metal, skóra, papier, drewno itp.
Agencja pijar? Wybierz Commplace, a nie zawiedziesz się na jakości usług.