Zespół na wesele

djjerzman.pl

Dj Michał Jerzyk w branży muzycznej jest rozpoznawany jako – dj na wesele poznań i dj wodzirej. DJ Jerzman to jedna osoba, która sprawuje wiele funkcji, aby stworzyć prawdziwie imprezową atmosferę na imprezach okolicznościowych i weselach. (...)

Exclusive DJs Dominik Szymoniak

Szukasz profesjonalnej ekipy w postaci DJ na wesele i wodzireja? Sprawdź ofertę Exclusive DJs z okolic Krakowa. Zespół tworzy czterech fachowców, którzy świetnie wiedzą jak wykonać porywającą oprawę muzyczną oraz wizualną każdego przyj(...)

Dj Kaze Łukasz Thomke

Sprawdź moją profesjonalną ofertę jeśli chodzi o prowadzenie imprez weselnych. Nie ograniczam się wyłącznie do grania, choć jako dj mam już niemal10 lat doświadczenia. Poza tym, interesuję się szeroko pojętą animacją, którą doskonal(...)

Bellwether Event

Specjalizujemy się w firmie Bellwether w realizowaniu profesjonalnych usług na rynku przygotowywania różnych wydarzeń firmowych czy imprez okolicznościowych. W naszej firmie wodzirej na wesele warszawa jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne(...)

Bellwether Event Piotr Komorowski

Odpowiadam za prowadzenie imprez, głównie wesel, wydarzeń firmowych, eventów tematycznych w praktycznie całym kraju. Najczęściej współpracuję z parami młodymi na terenie Łomży, czy Białegostoku. Łączę w sobie zalety wodzireja na wese(...)

Imprezja Damian Nowaczyk

DJ Damian Nowaczyk jest profesjonalnym DJ-em i wodzirejem, który specjalizuje się w obsłudze wesel i innych imprez okolicznościowych. Jego działalność polega na dostarczeniu muzyki i rozrywki dla gości weselnych, aby zapewnić im niezapomnian(...)