Casandr

Dane adresowe:

Kochanowskiego 10,
39-400 Tarnobrzeg
podkarpackie

Dane kontaktowe:

Sławomir Kula
sklep@firanlove.pl
731 028 595

Dane firmy:

Casandr
NIP: 8672241493
REGON: 363983553

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Kochanowskiego 10, Tarnobrzeg, Polska

Opis firmy Casandr

Nasz sklep internetowy FiranLove jest miejscem, które na co dzień proponuje swym klientom i klientom bardzo eleganckie i wysokiej jakości firanki oraz zasłony. Dzięki naszym produktom mogą Państwo bez żadnego problemu podkreślić wyjątkowy styl każdego pomieszczenia w domu czy też mieszkaniu. Mamy w swym katalogu między innymi ciekawe firany z przeznaczeniem do salonu, kuchni, łazienki, zasłony, prześcieradła, koce, ręczniki. To jednak nie wszystko, gdyż mamy u siebie także ozdoby i produkty świąteczne. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Oferta firmy

Firma Casandra Sp. z o.o. ma w ofercie:
firanki
zasłony
obrusy
pościel
ręczniki
wyposażenie domu
dekoracje domu

Z dokładniejszymi informacjami na temat firmy Casandra Sp. z o.o. można się zaznajomić na witrynie www https://www.firanlove.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zamierzasz wyposażyć łazienkę w dobre baterie prysznicowe oraz umywalkowe? Albo chcesz zamontować nowy zlewozmywak, który wytrzyma wiele lat intensywnego użytkowania? Wejdź na stronę sklepu internetowego lazienkionline.
Kwiaty pełnią w naszym społeczeństwie bardzo wiele różnych funkcji.
Przedstawiamy Państwu włoskie materace piankowe, ortopedyczne charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i dwunastoletnią, wydłużoną gwarancją.