BestBox24

Dane adresowe:

Graniczna 157a,
54-530 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Daniel Błoński
info@bestbox24.pl
732800777

Dane firmy:

BestBox24
NIP: 8941892147
REGON: 932905076

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Graniczna 157a, Wrocław, Polska

Opis firmy BestBox24

Bestbox24 to firma lokalna zlokalizowana we Wrocławiu, nieopodal lotniska miejskiego w przemysłowej dzielnicy miasta. Dogodna lokalizacja i dojazd sprzyja profilowi działalności firmy, jaką jest wynajem magazynów samoobsługowych. Do korzystania z oferty wynajmu niewielkich powierzchni magazynowych zamkniętych w kompaktowych kontenerach uprawnione są firmy jak i indywidualne osoby prywatne. Wynajem magazynu jest już od 1 miesiąca, co świadczy o krótkoterminowym charakterze oferty, a tym samym elastyczności, choć Bestbox24 z chęcią podejmie współpracę długoterminową z sektorem biznesu jak i klientem indywidualnym. Bestbox24 to 120 kontenerów magazynowych, które można podzielić względem wielkości: 3, 6, 9 oraz 12 m2. Zachęcamy do współpracy z naszą firmą!

Oferta firmy

Bestbox24 to niewielkie magazyny kontenerowe, wynajmowane jako skrytki, przechowalnie, małe składowiska zróżnicowanych rzeczy. W naszych magazynach samoobsługowych przechowywać można dokumenty, książki, meble, ubrania, narzędzia, materiały budowlane, reklamowe, jednoślady (rowery, skutery, hulajnogi itp.) i wiele więcej. Bestbox24 to doskonałe zaplecze magazynowe i realna alternatywa dla komórki lokatorskiej, małego garażu, strychu, piwnicy czy małego magazynku. Obszar na którym zlokalizowane są magazynki to teren w pełni monitorowany, bezpieczny, dostępny bez żadnych przerw dla każdego o każdej porze dnia i nocy. Polecamy!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Iwona Bryś, architekt wnętrz i założycielka renomowanego studia projektowego na obszarze Śląska, wyróżnia się zaawansowaną wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie projektowania przestrzeni.
Funkcjonalne, trwałe, odporne na uszkodzenia, ale także estetyczne i spójnie zaprojektowane meble małej architektury miejskiej znajdziesz u producenta Komserwis.