UARCHITEKTA Paweł Głowacki Spółka Komandytowo - Akcyjna

Dane adresowe:

Ul. Widok 32,
96-100 Skierniewice
łódzkie

Dane kontaktowe:

biuro@uarchitekta.pl
508-828-808

Dane firmy:

UARCHITEKTA Paweł Głowacki Spółka Komandytowo - Akcyjna
NIP: 8361879466
REGON: 521797682

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Ul. Widok 32, Skierniewice, Polska

Opis firmy UARCHITEKTA Paweł Głowacki Spółka Komandytowo - Akcyjna

UArchitekta.pl to firma oferująca usługi architektoniczne, zajmująca się projektowaniem domów jednorodzinnych. Firma działa od wielu lat i oferuje usługi architektoniczne, takie jak projektowanie domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych oraz willi. Oferujemy gotowe projekty, możliwość zamówienia indywidualnych projektów domów na życzenie oraz usługi doradcze. Jesteśmy firmą cieszącą się solidną opinią wśród naszych klientów. Z przyjemnością udzielimy Państwu potrzebnych informacji i pomożemy w wyborze odpowiedniej usługi architektonicznej.

Oferta firmy

Nasza firma oferuje szeroki wybór gotowych projektów domów. Dostarczamy projekty domów o powierzchni od 50 m² do 400 m². Posiadamy ponad 300 szablonów projektów domów, w tym projekty zaprojektowane przez architektów i projektantów wnętrz. Każdy projekt domu może być modyfikowany, dostosowany do potrzeb klienta. Szeroka gama projektów domów obejmuje projekty domów nowoczesnych, oraz tradycyjnych. Oferujemy szeroką gamę innych projektów w tym m.in domów energooszczędnych, domów odpowiednich dla terenów wiejskich, czy projektów domów z garażem.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Funkcjonalne, trwałe, odporne na uszkodzenia, ale także estetyczne i spójnie zaprojektowane meble małej architektury miejskiej znajdziesz u producenta Komserwis.
Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie na rynku realizowania projektów architektonicznych.