Żłobek ISKIERKI

Dane adresowe:

ul. Kanarkowa 1,
30-693 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@akademia-muminkow.pl
502 925 125

Dane firmy:

Żłobek ISKIERKI
NIP: 6793014996
REGON: 367530127

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kanarkowa 1, Kraków, Polska

Opis firmy Żłobek ISKIERKI

Każdy dzień w naszym żłobku jest pełen nowych wyzwań i doświadczeń. Żłobek Iskierki otwiera swoje drzwi już o godzinie 6.30, aby zagwarantować opiekę dla wszystkich naszych wychowanków. Gdy zbiorą się już wszyscy przystępujemy do wspólnego posiłku, po którym dzieci udają się umyć ząbki, by następnie z pełnymi brzuchami maluchy mogły rozpocząć przedpołudniowe zajęcia edukacyjne. Tematyka zajęć codziennie się zmienia, aby zapewnić różnorodność i utrzymać zainteresowanie maluchów na najwyższym poziomie. Po obiedzie zaplanowany jest czas na małą drzemkę, aby odpocząć i zregenerować siły na dalszą naukę i zabawę. Popołudniu oprócz kreatywnych zajęć przychodzi również czas na pyszny podwieczorek, który wieńczy nasz wspólny dzień i rozpoczyna czas wyczekiwania na pojawienie się rodziców.

Oferta firmy

Żłobek ISKIERKI w Krakowie oferuje opiekę nad dziećmi do lat 3. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej https://zlobekiskierki.pl/. Zapraszamy do zapoznania się!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

MiniPrzedszkolak to przedszkole prywatne w Józefowie, które wspiera prawidłowy rozwój dzieci i odkrywanie ich talentów.
Nasz żłobek w Piasecznie przygotował super ofertę dla maluchów.
Przedszkole dwujęzyczne oraz integracyjne – Strefa Malucha, to wyjątkowe miejsce, które poprzez zabawę oraz indywidualne podejście do każdego dziecka zapewnia prawidłowy rozwój, oraz odpowiednią opiekę.