willamagiera.pl

Dane adresowe:

Trzech Koron 64,
34-443 Sromowce Niżne
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
magiera.dm@wp.pl
607 666 899

Dane firmy:

willamagiera.pl
NIP: 7352234255
REGON: 492711889

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Trzech Koron 64, Sromowce Niżne, Polska

Opis firmy willamagiera.pl

Z okien pokoi Willi Magiera można podziwiać szczyt Trzy Korony, płynące łodzie flisackie oraz piękny, górski krajobraz. Każdy z pokoi posiada łazienkę i jest w pełni wyposażony. Dodatkowo na terenie posesji jest miejsce na ognisko, ławeczki i parking. Dom znajduje się w samym sercu Pienin, z pod domu można rozpocząć szlak na Trzy Korony, Sokolicę, Zamkową Górę czy wybrać się na Słowację. Rafting Dunajcem, spływy pontonowe i kajakowe oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego urozmaici nam pobyt w tym pięknym miejscu.

Oferta firmy

Przedstawiana firma Willa Magiera oferuje:
- Noclegi w Pieninach
- Rafting na Dunajcu
- Wypożyczalnia sprzętu sportowego
- Spływ Dunajcem

Więcej szczegółów o ofercie firmy Willa Magiera a także kontakt odnaleźć można na stronie www http://www.willamagiera.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Pensjonat Diana dysponuje kilkunastoma pokojami 2,3 i 4 osobowymi z łazienkami, pysznymi posiłkami, niepowtarzalną atmosferą i widokiem na góry z pokojów.
Planujesz swój urlop wśród naszych pięknych, polskich szczytów górskich? Przemawiają do ciebie miasta Zakopane, Kościelisko tudzież Białka Tatrzańska? To co znajdziesz pod wskazanym adresem WWW to portal turystyczny, który jest w stanie Ci pomóc odnaleźć odpowiedni nocleg.
Prezentujemy Państwu hotel w Szczawnicy zorientowany w górskim klimacie.