Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Dane adresowe:

Nad Markiem 5,
34-300 Żywiec
śląskie

Dane kontaktowe:

Maciej Świda
reklama@twoje-okna.com
796490859

Dane firmy:

Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda
NIP: 5532201641
REGON: 241295419

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Nad Markiem 5, Żywiec, Polska

Opis firmy Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługą wykonaną przez profesjonalistów, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Szczególny nacisk kładziemy na dokładną i rzetelną informację na temat wybranych produktów. W naszym sortymencie znajdziesz modele pionowe doskonale sprawdzające się w biurach czy hotelach. Elementy drewniane okien pokryte są najwyższej jakości lakierami w technologii 4-warstwowej. Profile okienne z PCV są dobrze zabezpieczone przed niszczącym działaniem wilgoci, zmiennych temperatur oraz promieni słonecznych. Jak duże są zalety okien aluminiowych najlepiej przekonać się na przykładzie budowli użyteczności publicznej typu biurowce, hotele, hale sportowe oraz budynków mieszkalnych o nowoczesnej bryle. Nasze okna są stosunkowo tanie, a także wyróżniają się na tle innych modeli wyjątkową wytrzymałością. Szeroki wybór opcji wizualnych pozwala każdemu wybrać rozwiązania dokładnie dostosowane do własnych oczekiwań. Wiemy, że w dzisiejszych czasach, aby przetrwać musimy dawać z siebie wszystko, dlatego naszą dewizą jest koncentracja na zadowoleniu klienta oraz ciągły rozwój.
We współcześnie produkowanych modelach istnieją specjalne mechanizmy, które zapobiegają wyważeniu, czy demontażowi. Ponadto pomagamy w naprawa i regulacja okien połaciowych, wymiana uszczelek, wymiana szyb zespolonych uszkodzonych bądź rozszczelnionych.
Okna przeciwpożarowe - prawo budowlane stawia wysokie wymagania przeciwpożarowe odnośnie budowanych obiektów. W zależności od Twoich preferencji, potrzeb i upodobań estetycznych możesz wybierać pomiędzy oknami PCV i oknami drewnianymi, systemami przesuwnymi i aluminiowymi – energooszczędnymi i przeciwpożarowymi. Okna aluminiowe, zważywszy na swą trwałość i stabilność, mogą osiągać bardzo duże rozmiary. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Zróżnicowanie cenowe i jakościowe w przypadku okien PCV jest tak ogromne, że każdy może znaleźć coś dla siebie, co zmieści się w jego budżecie. Plastikowe modele znane są też ze swojej stabilności. Nie wymagają też stałej konserwacji. Wystarczy poprawić ich stan raz na 40 lat. Warto zwrócić na niego uwagę przy wyborze okien, zwłaszcza jeśli nasza budowa jest usytuowana np. przy torach kolejowych czy lotnisku, lub kiedy mieszkamy przy bardzo ruchliwych ulicach.

Oferta firmy

- naprawa i regulacja okien połaciowych, wymiana uszczelek, wymiana szyb zespolonych uszkodzonych bądź rozszczelnionych
- stolarka okienna aluminiowa, drewniana i plastikowa
- bramy garażowe


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jako lider branży, Salon Firmowy Sokółka Okna i Drzwi Szczecin z dumą prezentuje okna i drzwi drewniane, które nie tylko imponują solidnością i trwałością, ale także wybijają się unikatowym stylem.
Słyszałeś pewnie o programie Czyste Powietrze dzięki któremu można uzyskać dofinansowanie do remontu np.
Nowoczesne, stylowe oraz wyposażone w najlepsze systemy antywłamaniowe.