TEACHERSteam

Dane adresowe:

ul. A. Ostrowskiego 30b,
53-238 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Jarosław Brzeziński
biuro@teachersteam.pl
531895266

Dane firmy:

TEACHERSteam
NIP: 8862804522
REGON: 020109141

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. A. Ostrowskiego 30b, Wrocław, Polska

Opis firmy TEACHERSteam

rzedsiębiorstwo językowe TEACHERSteam to uznana już na rynku marka, która obecna jest w branży języków obcych od prawie 2 dekad. Jesteśmy firmą, która skupia się na usługach językowych dla biznesu jak i publicznego sektora, jednym słowem koncentrując się na klientach zorganizowanych np. firmach, stowarzyszeniach, fundacjach, urzędach itp. Klientami firmy są firmy rodzinne jak i korporacje, firmy polskie i zagraniczne korporacje. Dużym atutem firmy językowej TEACHERSteam jest doświadczenie i wiedza, a gwarantują je fachowi lektorzy i tłumacze, a więc kadra, która stanowi serce naszego zespołu. Działamy na terneie całego kraju – sprawdź nas!

Oferta firmy

Usługi związane z językami obcymi obejmują w głównej mierze na szkoleniach językowych dla firm, wśród których prym wiodą szkolenia blended learning, branżowe kursy skierowane do pracowników danego sektora jak i klasyczne formy rozwoju językowych umiejętności pracowniczych. Poza szkoleniami, firmy chętnie korzystają z naszych usług audytowych umiejętności językowych działów jak i weryfikacji pracowniczych w tym zakresie. Polecamy także usługi tłumaczeniowe, które wspierają biznes na każdym etapie rozwoju. Ponadto w ofercie usługowej naszej spółki znajdziemy organizację paneli dyskusyjnych, webinarów czy warsztatów z wybranego języka – a jest ich 20 do wyboru, dlatego polecamy się jeszcze raz!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli od dawna poszukujesz skutecznych i sprawdzonych sposobów na efektywną i szybką naukę języka angielskiego, to Twoją uwagę z pewnością przyciągnie innowacyjna aplikacja Speakingo.
Przygotowaliśmy dla Was nowoczesny kurs języka angielskiego, który odbywa się w formie online i zakłada, że przede wszystkim umiejętności powinno się poszerzać poprzez mówienie.