SecondHair Rokoko s.c

Dane adresowe:

Jana Zamoyskiego 43,
03-801 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
rokoko@rokoko.com.pl
501 893 271

Dane firmy:

SecondHair Rokoko s.c
NIP: 1132172425
REGON: 016088382

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Jana Zamoyskiego 43, Warszawa, Polska

Opis firmy SecondHair Rokoko s.c

SecondHair Clinic to specjaliści z 20-letnim doświadczeniem w kompleksowym leczeniu łysienia oraz wypadania włosów. SecondHair Clinic to wiodąca marka w zakresie uzupełniania włosów, produkcji systemów włosów, a także skutecznych preparatów na zagęszczanie włosów. Różnorodna oferta zawiera zestaw narzędzi, produktów i kosmetyków, dostosowanych do potrzeb pacjentów. Doświadczony zespół świadczy indywidualną opiekę, doradzając w wyborze właściwych usług i narzędzi, a następnie rozwiązując problemy pacjentów z wypadającymi włosami.

Oferta firmy

W ofercie firmy SecondHair znaleźć można na przykład:
- Fryzjerstwo,
- Fryzjer męski,
- Fryzjer damski,
- Włosy do przedłużania.

Szczegółowe informacje o ofercie firmy SecondHair oraz dane kontaktowe udostępnione zostały pod adresem www https://secondhair.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Dr Machnica to renomowane Centrum Estetyczno-Trychologiczne, które zostało stworzone dla świadomych i wymagających pacjentów.
Twoje dziecko ma problemy z wzrokiem? Albo nie zauważyłaś u Twojego dziecka zaburzeń widzenia, ale chcesz się upewnić czy masz rację? Fundacja Zobaczyć Jutro zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, które są zainteresowane zapisaniem swojego dziecka na badania wzroku.