Sapoto.Agency Dawid Rzepczyński Network Business Solutions

Dane adresowe:

Felińskiego 22,
31-236 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
sapotoagency@pocztadlafirm.pl
571 057 449

Dane firmy:

Sapoto.Agency Dawid Rzepczyński Network Business Solutions
NIP: 6762254564
REGON: 120931091

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Felińskiego 22, Kraków, Polska

Opis firmy Sapoto.Agency Dawid Rzepczyński Network Business Solutions

Zapewniamy Państwu wirtualne sekretarki Sapoto maksymalnie odciążające klientów biznesowych, również z typowych, codziennych zadań dotyczących rezerwacji lokalu, czy uzupełniania grafiku. Na życzenie dostarczamy nawet przedmioty codziennego użytku, jeżeli zapomnieliście Państwo zrobić zakupy. Wspieramy dążenie do prawdziwego sukcesu zawodowego. Dzięki nam możecie Państwo skupić się na pasji, zadaniu, a nie na codzienności i kwestiach typowo technicznych. Gwarantujemy współpracę z wirtualnym asystentem Sapoto na zasadach lojalnościowych.

Oferta firmy

Firma Sapoto.Agency oferuje:
- Wirtualna Asystentka
- Zdalna Asystentka
- Zdalny sekretariat
- Wirtualne biuro

Informacje o ofercie firmy Sapoto.Agency a także dane do kontaktu znajdą Państwo na stronie www https://sapoto.agency/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wejdź na stronę EMTRACK i poznaj wszystkie zalety platformy telematycznej do monitorowania oraz zarządzania obiektami mobilnymi.
Jesteś właścicielem firmy transportowej i chciałbyś usprawnić funkcjonowanie swojego przedsiębiorstwa? Przekonaj się, jak wiele pieniędzy i czasu możesz zaoszczędzić dzięki wdrożeniu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań! Już teraz wejdź na stronę internetową software house Necto i zapoznaj się z tworzonym przez specjalistów oprogramowaniem dla firm spedycyjnych.
W ofercie Idego jesteśmy w stanie zapewnić usługi na rynku programowania, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić między innymi aplikacje czy strony internetowe, które wykonywane są z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań.