RAPID TECHNOLOGIES Maciej Pawłowski

Dane adresowe:

ul. Stawowa 139/13,
31-346 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Aleksandra
aleksandra@medycynacbd.pl
733 320 367

Dane firmy:

RAPID TECHNOLOGIES Maciej Pawłowski
NIP: 9591660861
REGON: 260328644

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Stawowa 139/13, Kraków, Polska

Opis firmy RAPID TECHNOLOGIES Maciej Pawłowski

W asortymencie sklepu internetowego, znajdującego się pod adresem medycynacbd.pl kupujący znajdą szeroki asortyment produktów. Składnikiem wielu z nich jest medyczna marihuana. Klienci mogą zakupić naturalne, ekologiczne kosmetyki konopne, oleje konopne, różnego rodzaju herbaty oraz susze. Wszelkie kosmetyki wykonywane są z najwyższej jakości, starannie selekcjonowanych składników. W dziale "literatura" znajduje się również wiele interesujących pozycji książkowych. Sklep medycynacbd.pl został otwarty w 2015 roku, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie zarówno tematem medycznej marihuany, jak i kosmetykami naturalnymi.

Oferta firmy

- oleje Charlotte's Web
- oleje CBD (z nasion konopi)
- literatura medyczna
- herbata konopna
- medyczna marihuana
- kosmetyki konopne
- maści konopne
- kremy konopne


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W ramach oferty naszej firmy Plawia jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe usługi na rynku dostarczania naszym klientom wind, urządzeń dźwigowych kierowanych do osób niepełnosprawnych.
Firma prowadzi sklep internetowy zajmujący się sprzedażą waporyzatorów do waporyzacji różnego rodzaju ziół.
Czy wiesz, że usuwanie wydzieliny z noska Twojego dziecka jest kluczowe w walce z infekcją kataralną? Maluch nie może pozbyć się jej samodzielnie, dlatego Katarek i Mamy Complete rekomendują Metodę 3 kroków, która jest doskonała w walce o swobodne oddychanie Twojego dziecka.