Wycieczki

Clubmed.pl Thomas Białek

Wakacje all inclusive w wydaniu Club Med to nie tylko noclegi w hotelu I wyżywienie. To także ogromny wybór atrakcji i przyjemności. Obiekty Club Med znajdują się w najpiękniejszych, często egzotycznych zakątkach świata na sześciu kontynen(...)

Exploruj

Organizujemy Państwu jakościowe wyjazdy górskie w przestrzeni międzynarodowej. Obsługujemy turystów na wszystkich kontynentów i zapewniamy bardzo dobre wsparcie przewodników, liderów. Charakteryzujemy się ponad trzydziestoletnim doświadcze(...)

Max Event

Jeśli szukasz ciekawych miejsc na wyjazd grupowy, np. integracyjny lub sportowy, dobrze trafiłeś! Agencja Eventowa Max Event zajmuje się kompleksową organizacją tego typu wycieczek. Ciekawe miejsca i niezapomniane atrakcje, które trafią w gus(...)

Rabkoland

Rabkoland to nowoczesny park rozrywki (Rabka-Zdrój). Zapewniamy dzieciom niezwykłe przeżycia w pięciu strefach tematycznych. Zatrudniamy animatorów zabaw, artystów. Zarządzamy teatrem ruchomych figur. Udostępniamy zaplecze edukacyjne. Możemy(...)

Via Verde Dariusz Ptasznik

Potrzebujesz naprawdę aktywnego wypoczynku? Marzy Ci się rowerowa wyprawa po Europie, ale kwestie organizacyjne nie są Twoją mocną stroną? Skorzystaj z oferty licencjonowanego organizatora turystyki rowerowej Via Verde. To firma stworzona z mi(...)