Usługi

CoRobic.pl

CoRobic.pl to niezwykła platforma oferująca setki rozrywek dla dzieci. Podzielona na kategorie parki rozrywki czy taniec i wiele innych - wyszukasz tam mnóstwo atrakcji dla dzieci w każdym wieku – nie tylko maluchów, ale i nastoletnich maturzy(...)

Fiorelki.pl

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego portalu, na którym znajdziesz wiele inspiracji i podpowiedzi na zabawy ze swoim dzieckiem. Dowiesz się w co i czym się bawić, żeby był to czas spędzony efektywnie. Rozwijaj kreatywność swojego mal(...)

TOP-IMPREZY Lidia Michalec

Klaun do wynajęcia na każdą imprezę, animator dla dzieci, wodzirej na wesele, konferansjer na imprezy. Wszystkie te profesje są związane z działalnością Bogdana Michalca, popularnego klauna Freda, który szerszej publiczności jest znany z t(...)

Tomasz Drożdż PRO HAUS

W firmie PRO HAUS specjalizujemy się w sprzedaży nawierzchni, które pozwalają na skuteczne zabezpieczenie przed upadkami. Oferujemy w naszej firmie między innymi certyfikowane nawierzchnie, które pozwalają na zapewnienie najwyższego standardu(...)

Fabryka Misia

Jako Fabryka Misia działamy prężnie od kilku lat i oferujemy naszym klientom wyjątkowe centrum zabaw dla ich dzieci, w którym maluchy nie tylko doskonale się bawią, ale również mogą skutecznie rozwijać swoje naturalne predyspozycje. Zapewn(...)

Agencja Szafa

Szafa to wrocławska agencja eventowa, z którą przeżyjesz przygodę swojego życia. Jesteśmy zespołem ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży, który nie boi się wyzwań i potrafi naprawdę ciężko pracować. Na Twoje indywidualne zamów(...)

Sprytne Główki

Dla każdego rodzica rozwój jego dziecka i zdobywanie nowych umiejętności jest bardzo ważne. Jeżeli poszukujecie państwo pomysłów i inspiracji na to Jak nauczyć dziecko myślenia oraz Jak nauczyć dziecko samodzielnej nauki, to serdecznie za(...)

Świat Wrażeń

Jesteśmy tutaj, by sprawić, że każda chwila staje się wyjątkowym doświadczeniem. W naszym Świecie Wrażeń pragniemy zapewnić Wam niepowtarzalne wrażenia, które będą karmić wyobraźnię i wzbudzać radość. Dla nas każda okazja to (...)