Siłownia i fitness

Vera Sport sp. z o. o.

VeraSport to ogromny klub sportowy obsługujący fanów wysiłku fizycznego w Łodzi. Mamy dziewięć stref sportu, w tym sztuki walki, siłownię, klub fitness z kilkudziesięcioma rodzajami sesji treningowych. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, dla do(...)

FIT ACADEMY LESŁAW BLACHA, MICHAŁ MOCZULSKI SPÓŁKA CYWILNA

Jeżeli jesteś trenerem personalnym i zależy Ci na rozwoju swojej wiedzy oraz umiejętności, to serdecznie zapraszamy do naszego instytutu rozwoju trenerów personalnych. Zapewniamy szkolenia oraz kury, które pozwolą Ci stać się jeszcze lepszy(...)

Vitality Boutique Sp z o. o.

Jeśli szukacie miejsca, w którym będzie można zadbać o swoją sylwetkę i wykonać profesjonalny plan treningowy możecie zdecydować się na nasz klub, gdzie stworzyliśmy profesjonalne miejsce, gdzie każdy będzie mógł wykonywać taki treni(...)

Reff Fitness Equipment Sp. z o.o.

Firma Reff oferuje kompleksowe wyposażenie siłowni i klubów fitness. W ofercie regenerowany sprzęt na siłownię, sprawny i gotowy do użytku. Działalność prowadzimy od 2013 roku. Stawiamy na sprawdzone marki, dlatego rekomendujemy urządzenia(...)

Body Gym Centrum Sportowe

Jako Body Gym Centrum Sportowe ze swoją ofertą wychodzimy do kobiet i mężczyzn, którzy chcą zadbać o swoją sylwetkę, ale też cieszyć się lepszym zdrowiem. Dla naszych Klientów mamy nie tylko siłownię czy salę fitness. Poza tym polecam(...)

Fitness Club 24

Fitnessclub24.pl to firma zajmująca się dystrybucją sprzętu fitness w klubach w całej Europie. Fitness Club 24 dostarcza sprzęt fitness nowy, regenerowany oraz używany oferując kompleksowe wyposażenie siłowni. Firma zapewnia także profesjo(...)

FitNOW sp. z o.o.

Zapisz się na trening osobisty i zacznij odczuwać rezultaty płynące z systematycznego ćwiczenia z trenerem. W naszej siłowni każdy pracujący trener personalny to osoba wykazująca się świetnym przygotowaniem, wiedzą oraz zdolnością wspó(...)

LovActive Zuzanna Musioł-Chybiorz

W naszym studio masażu leczniczego i sportowego w Cieszynie oferujemy szeroki wachlarz usług, które pozwolą Ci na poprawę zdrowia i samopoczucia. Masaż to nie tylko relaks dla ciała, ale także skuteczna metoda terapeutyczna, która pozwala na(...)