Przedszkola

Akademia Muminków Dominik Czornak

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola i żłobka Akademia Muminków, które prowadzimy już od kilku lat. Zapewniamy dzieciom mnóstwo atrakcji i dbamy o ich rozwój motoryczny oraz artystyczny. Przedszkole przyjmuje dzieci od trzeciego roku (...)

Cracow International School

Prywatne liceum to nowoczesna placówka, której celem jest przekazanie wiedzy wymaganej do egzaminu maturalnego, w przyjaznej i miłej atmosferze. Placówka oferuje nowocześnie wyposażone pracownie lekcyjne, zajęcia prowadzone w ciekawy i przyst(...)

Strefa Malucha

Przedszkole dwujęzyczne oraz integracyjne – Strefa Malucha, to wyjątkowe miejsce, które poprzez zabawę oraz indywidualne podejście do każdego dziecka zapewnia prawidłowy rozwój, oraz odpowiednią opiekę. Nasze przedszkole w Dąbrowie Górn(...)

Klub dziecięcy "SMERFY" - Grażyna Orlińska

Nasz żłobek w Piasecznie przygotował super ofertę dla maluchów. Nasze zajęcia trwają od siódmej rano. Dziecko może u nas pozostać aż do godziny osiemnastej. Co robi w tym czasie? Gwarantujemy dziecko pełną opiekę, co oznacza, że dzieck(...)

MiniPrzedszkolak Sp. z o.o.

MiniPrzedszkolak to przedszkole prywatne w Józefowie, które wspiera prawidłowy rozwój dzieci i odkrywanie ich talentów. Dzięki doświadczeniu kadry, nowoczesnemu podejściu do kształcenia oraz sprawdzonych programom edukacyjnym, zapewnimy dzie(...)

Żłobek ISKIERKI

Każdy dzień w naszym żłobku jest pełen nowych wyzwań i doświadczeń. Żłobek Iskierki otwiera swoje drzwi już o godzinie 6.30, aby zagwarantować opiekę dla wszystkich naszych wychowanków. Gdy zbiorą się już wszyscy przystępujemy do ws(...)