Materiały budowlane

FAZA

Producent wyrobów szklanych – FAZA, istnieje na rynku już od ponad 20 lat, dzięki czemu oferuje swoim klientom perfekcyjne produkty. W bogatej ofercie znajdują się blaty, lutra, balustrady, kabiny prysznicowe, witryny i wiele innych elementów(...)

TechFlow3D

Zajmujemy się w firmie TechFlow 3D świadczeniem usług na rynku realizowania form wtryskowych, elementów z tworzyw sztucznych w kraju i Europie. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić, że formy do wtryskarek zostaną wyko(...)

WILO POLSKA

W ramach oferty firmy Wilo jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższej jakości, realizowane z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu pompy, które mogą być wykorzystane w różnych celach. W naszej firmie może być pozyskana pompa do o(...)

El-Bud Serwis Sp. z o.o.

Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu budowlanego, usług remontowych, czy tynków maszynowych, dekarzy, układania kostek brukowych, a nawet usług projektowania wnętrz zapraszamy do zapoznania się z ofertą El-Bud Serwis. Zatrudniamy wyspecjaliz(...)

Serwis Budowy S.A.

Nasza firma oferuje nowoczesne i wytrzymałe rusztowania. Jeśli chcecie zamówić rusztowanie na budowę to zgłoście się do nas. Mamy rusztowania wszystkich typów. Dzięki temu każdy nasz klient może w łatwy sposób dopasować rusztowanie do (...)

AluMaster Łukasz Maciak

AluMaster to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją na terenie całej Małopolski drabin aluminiowych do wielorakiego użytku. Znajdziesz tutaj drabiny przemysłowe, drabiny aluminiowe, drabiny domowe, drabiny drewniane, spośród których m(...)

Techplast Wojciech Maciejewski

Hurtownia tworzyw sztucznych Techplast oferuje wysokiej jakości tworzywa sztuczne wykorzystywane w takich gałęziach gospodarki jak, budowlanka czy reklama. Serdecznie zachęcamy do współpracy firmy z województwa dolnośląskiego, a także firmy(...)

STYRNET.PL Damian Mangold

Szukasz dobrej hurtowni z materiałami budowlanymi, izolacyjnymi czy opakowaniowymi? Hurtownia Styrnet zaprasza do składania zamówień. To tam znajdziesz zarówno styropian, części samochodowe jak i wszelkiego rodzaju materiały opakowaniowe. Nie(...)