Materiały budowlane

Adore Decor

Producent listew przypodłogowych, manufaktura Adore Decor to firma z tradycjami, która swoje produkty wykonuje ręcznie przy użyciu materiałów najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdują się zarówno białe listwy, jak i listwy kolorowe. N(...)

Tool Serwis

W firmie Tool Serwis jesteśmy w stanie zapewnić sprzedaż oraz wypożyczanie narzędzi. Zapewniamy między innymi sprzęt budowlany, ogrodniczy. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości, odpowiednio wyselekcjonow(...)

Hurtownia Drewna

W ramach oferty firmy Sęk jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży produktów drewnianych, gdzie możemy zapewnić najwyższej jakości drewno konstrukcyjne. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w (...)

Producent folii Polimer-Eko

Szukasz odpowiedzi na pytanie, który producent folii ma najciekawszą ofertę? W takiej sytuacji warto zapoznać się z naszą działalnością — wybierając naszą pomoc, wybierasz wiedzę popartą ogromnym doświadczeniem (a co by nie mówić, d(...)

najtańsza hurtownia budowlana

Oferujemy bardzo duży wybór materiałów budowlanych. To, co sprzedajemy w swojej firmie pochodzi od najbardziej znanych producentów. Gwarantuje to naszym klientom pewność i niezawodność, a właśnie to jest najważniejsze. Możemy zaoferować(...)

Betolix

Wiele osób nie wie, czym wyczyścić beton, ale my mamy rozwiązanie. My wiemy jak doczyścić wszystkie powierzchnie jak drewno czy szkło. Można wybrać nasz najlepszy środek do usuwania zaschniętego betonu, który zadziała od razu. Gwarantuje(...)

FAZA

Producent wyrobów szklanych – FAZA, istnieje na rynku już od ponad 20 lat, dzięki czemu oferuje swoim klientom perfekcyjne produkty. W bogatej ofercie znajdują się blaty, lutra, balustrady, kabiny prysznicowe, witryny i wiele innych elementów(...)

TechFlow3D

Zajmujemy się w firmie TechFlow 3D świadczeniem usług na rynku realizowania form wtryskowych, elementów z tworzyw sztucznych w kraju i Europie. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić, że formy do wtryskarek zostaną wyko(...)