Materiały budowlane

Panel Styl

Drewniane podłogi są zdrowsze i zdecydowanie trwalsze od sztucznych imitacji. W przeciwieństwie do paneli są przyjemnie ciepłe w dotyku, nie elektryzują się i nie przyciągają kurzu ani roztoczy, przez co są idealnym rozwiązaniem dla alergi(...)

Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją towarów mających bardzo pozytywny wpływ na tworzenie pięknego designu. W sprzedaży mamy między innymi nawierzchnie zewnętrzne, prefabrykaty betonowe czy też produkty infrastrukturalne. Jesteśm(...)

Koplex Gabriela Kowalewska

Koplex to uznany w kraju i zagranicą dystrybutor tworzyw sztucznych. W ofercie firmy główną rolę zajmuje poliwęglan. Długoletnie doświadczenie pozwoliło firmie wynegocjować u producentów najlepsze ceny i szybkie terminy dostaw. Dlatego te(...)

Materiały Budowlane AW Wesołek Sp. z o.o. Sp. K

AW Wesołek to firma z 30-letnim doświadczeniem. Działalność firmy opiera się na dystrybucji materiałów budowlanych, opału, nawozów oraz świadczeniu usług transportowych na terenie całej Polski. Jeżeli potrzebujesz sprawnego przewoźnika(...)

METALPRO Łukasz Kaczanowski

MetalPro od wielu lat zajmuje się dostarczaniem najlepszych elementów metalowych do produkcji ogrodzeń i balustrad. Niektóre elementy metalowe wytwarzane są bezpośrednio w firmie. Pozostałe dystrybuowane są na świetnych warunkach cenowych. A(...)

Elite Crete Systems Poland Sp. z.o.o.

Nasza firma Elite Crete Systems, Inc. jest światowym liderem w dziedzinie produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości materiałów i systemów. W swej ofercie posiadamy szereg dekoracyjnych/architektonicznych systemów cementowych i wykończenia, u(...)

Askot Sp. z o.o. sp. k.

W firmie Askot działamy na rynku od 1993 roku zajmując się realizowaniem sprzedaży podstawowych materiałów budowlanych. Oferta naszej firmy obejmuje między innymi takie wyroby jak kompletne kominy, elementy kominowe, rury kominowe, czujniki cz(...)

Ekombud

Nasze przedsiębiorstwo EKOMBUD powstało w 1991 roku. Od samego początku specjalizujemy się w produkcji kontenerów dla różnego rodzaju odpadów. Z czasem poszerzyliśmy naszą ofertę o gospodarkę odpadami komunalnymi. Jesteśmy w stanie zagwa(...)