Kursy i szkolenia

BHP Plus

BHP Plus jest to działalność prowadząca szkolenia bhp oraz ppoż. Prowadzimy różne kursy, m.in. szkolenia okresowe oraz kursy na wózki widłowe. Wyróżnia nas możliwość organizacji okresowego szkolenia bhp przez internet. Zajmujemy się r(...)

TOTU Szkoła Rysunku Kraków

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Krakowskiej Szkoły Rysunku TOTU. Nasze kursy zapewniają profejonalne i kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych mających miejsce na wydziale architektury i uczelniach artystycznych. Jesteśmy także gotow(...)

HSEC Sp. z o.o.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www oraz sklepu internetowego, na których znajdą Państwo odzież roboczą, oraz produkty BHP w atrakcyjnych cenach. Oferujemy także szkolenia z zakresu BHP, które odbywają się w nowoczesny sposób zapewn(...)

Arena 108 Sp. z o.o.

Programista to jest bardzo ceniony na rynku pracy, ponieważ nowoczesne technologie obecne są w każdej dziedzinie gospodarki. Naucz się programowania i stosowania tego w praktyce. Wykładowcy Szkoły Programowania Akademia 108 swoim entuzjazmem po(...)

ALX Sp. z o.o.

W firmie ALX, która mieści się przy ulicy Jasnej 14/16A w Warszawie coś dla siebie znajdzie każda osoba, która zainteresowana jest profesjonalnymi szkoleniami informatycznymi. Swoich kursantów szkolimy między innymi z zakresu obsługi program(...)

BDO Sp. z o.o.

Nowatorskie metody, wieloletnie doświadczenie oraz tytuł lidera na polskim rynku sprawiają, że BDO Academy, jest wiodącą marką w dziedzinie szkoleniowej. Każdorazowo, podczas przeprowadzania szkolenia pracownicy starają się zapewnić uczest(...)

beautyextra.pl

Beauty Extra to Centrum Szkoleniowe na warszawskim Wilanowie. Prowadzimy wiele różnych kursów, począwszy od stylizacji paznokci, przez wizaż, jak również kosmetykę estetyczną, Wellness&Spa. W Naszej ofercie mamy także pojedyncze kursy „tr(...)

Ryszard Pietrzyk Pietrzyk Kancelaria Prawnicza - Agencja Ochrony Pracy

Oferta Kancelarii Prawa Pracy i BHP „Pietrzyk” obejmuje prowadzenie szkoleń i świadczenie innych usług, a wśród nich znajdują się – szkolenia BHP, nadzór BHP, wdrażanie HACCP, pomiary i przeglądy, doradztwo prawne, szkolenia z pierwsz(...)