Inne sporty

Skydive.pl Sp. z o.o.

Skydive.pl to mistrzowie Polski spadochroniarstwa, instruktorzy z bardzo dużym doświadczeniem, piloci i najlepsi kamerzyści. Chcemy dzielić się naszą pasją, dlatego organizujemy skoki w tandemie dla osób, które szukają pomysłu na niesamowi(...)

BikeSalon.pl

Sklep rowerowy z Warszawy BikeSalon oferuje swoim klientom obszerny wybór rowerów i gadżetów rowerowych wielu znanych i lubianych marek. W sprzedaży znajdziesz m.in. obuwie SPD, spodenki i koszulki rowerowe, kaski rowerowe UVEX, oraz oczywiście(...)

SNOWSKY Denys Kosovan

Jesteś fanem treningów? Regularnie uprawiasz sport? Jeżeli tak, właśnie dla Ciebie powstała baza wiedzy w tematyce sportowej: www.trenujto.pl. Ta wyjątkowa wyszukiwarka sportowa to szybka droga do poszerzenia swojej wiedzy w takich tematach ja(...)

Decoria

Decoria to wynajem motorówek, łodzi oraz skuterów wodnych. Działamy na terenie Zatoki Gdańskiej czyli portów Gdańska, Sopotu, Gdyni, Pucka, Jastarni i Helu. Siedziba firmy mieści się w Gdyni. Poznaj Trójmiasto z perspektywy wody. Nasza nowa(...)

EscapeRoomBank.pl

Nasz Escape Room Bank znajduje się w niepowtarzalnym miejscu z ponad stuletnią tradycją. Mieści się w samym centrum Warszawy. Przedwojenny bank Wilhelm Landau to jeden z nielicznych zabytków, niezniszczonych w czasie wony. Tu można obejrzeć o(...)

Oriental Divers Co. Ltd.

Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług dotyczących realizowania wycieczek zagranicznych pozwalających na korzystanie z nurkowania, które odbywają się na statku naszej firmy. W naszej firmie oferujemy wyjazdy do Tajla(...)

Lost Room Paweł Wilk

Lost Room to oferta rozrywki typu escape room w Krakowie. Do dyspozycji klientów zostało oddanych pięć pokoi tematycznych o nazwach: Psychiatryk, Das Motel, Komuno wróć, Bunkier generała i Freak Show. Szczegółowy opis każdego z pomieszczeń(...)

AMS Sp.z o.o. Sp.k.

AMS to Akademia Mistrzostwa Sportowego z bogatym katalogiem szkoleń. Uczymy zasad cross treningu. Przekazujemy wiedzę dotyczącą budowania wartościowego planu żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie. Skupiamy się na zaawansowanych kursach dl(...)