Aktywny wypoczynek

IECenter Podróże Nauka Sp. z o.o.

IECenter Podróże Nauka Sp. z o.o. to firma stworzona z myślą o ludziach odważnych i ciekawych życia. Nasze programy skierowane są głównie do studentów i abslowentów uczelni wyższych. Mamy ponad pietnastoletnie doświadczenie w kontaktach (...)

Premium Dystrybucja Sp. z o.o.

Kartingowy Narodowy to centrum rozrywki, dzięki któremu będziecie mieli Państwo możliwość przejechać się gokartem, przeżyć coś emocjonującego i niezapomnianego. Polecamy się wszystkim tym, którzy marzyli o przejechaniu się gokartem i (...)

FCB - Dariusz Brzozowski

Od blisko 30 lat działamy na rynku jako firma, która zajmuje się realizowaniem transportów pasażerskich balonami. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, gwarantujemy profesjonalnie przygotowaną ofertę. Transport jest realizowany w ramach nasze(...)

Adventure Sky

Firma znana pod nazwą Adventure Sky oferuje kompleksową organizację i obsługę imprez integracyjnych oraz innych wydarzeń tego typu. Bardzo ciekawym punktem oferty jest rafting na Dunajcu czyli spływ pontonowy. Wszystkie organizowane spływy i (...)

BumperBall.pl - White Water Rafting

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą strony www.bumperball.pl, która proponuje atrakcje dla gości z zagranicy jak i z Polski. Do najchętniej wybieranych należy spływ tratwą w Krakowie, który cieszy się bardzo dużą popularnością. W ten (...)

Dom Seniora Life

Szukasz miejsca, w którym seniorzy mogą liczyć na profesjonalną opiekę? Jeśli tak, warto pomyśleć o jak najszybszym zapoznaniu się z naszą działalnością. Dlaczego skorzystanie z naszej oferty jest dobrym pomysłem? Na to pytanie mogą p(...)

Sbiegacza

Masz problem z ubiorem do biegania i zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć jakieś zaufane informacje na ten temat? Tak się składa, że już nie musisz się nad tym zastanawiać. Mówiąc wprost — wystarczy zapoznanie się ze stroną (...)

Mega Event

Specjalizujemy się w firmie Mega Event realizowaniem profesjonalnych oraz kompleksowych usług pozwalających na przygotowanie różnego rodzaju imprez. Jesteśmy w stanie zapewnić przygotowanie takich wydarzeń jak konferencja firmowa, czy impreza(...)