Nobis Data

Dane adresowe:

Krzemowa 1,
62-002 Złotniki
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@ipersonel.pl
(61) 646 75 96

Dane firmy:

Nobis Data
NIP: 9721276470
REGON: 367765474

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Krzemowa 1, Złotniki, Polska

Opis firmy Nobis Data

Zastanawiasz się nad tym, co należy zrobić, żeby dział kadr pracował sprawniej? Tak się składa, że już nie musisz się nad tym zastanawiać. Mówiąc wprost — wystarczy jak najszybsze skorzystanie z naszej propozycji.
O czym jeszcze przydałoby się powiedzieć? Na pewno warto odnieść się do prac związanych z oprogramowaniem — nad naszym oprogramowaniem pracowaliśmy wiele lat.

Ważne jest też to, że kierujemy się w stronę najbardziej wymagających klientów (co by nie mówić, zadowolenie klientów zawsze powinno być priorytetem).

Oferta firmy

Firma Nobis Data Sp.z o.o. oferuje:
systemy zarządzania zasobami ludzkimi

Z dokładniejszymi informacjami na temat firmy Nobis Data Sp.z o.o. można się zaznajomić na witrynie https://www.ipersonel.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wejdź na stronę EMTRACK i poznaj wszystkie zalety platformy telematycznej do monitorowania oraz zarządzania obiektami mobilnymi.
Jesteś właścicielem firmy transportowej i chciałbyś usprawnić funkcjonowanie swojego przedsiębiorstwa? Przekonaj się, jak wiele pieniędzy i czasu możesz zaoszczędzić dzięki wdrożeniu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań! Już teraz wejdź na stronę internetową software house Necto i zapoznaj się z tworzonym przez specjalistów oprogramowaniem dla firm spedycyjnych.
Zapewniamy Państwu wirtualne sekretarki Sapoto maksymalnie odciążające klientów biznesowych, również z typowych, codziennych zadań dotyczących rezerwacji lokalu, czy uzupełniania grafiku.