Necto S.A.

Dane adresowe:

Kaszubski 8/311,
81-350 Gdynia
pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@necto.com.pl
516 184 654

Dane firmy:

Necto S.A.
NIP: 5862321443
REGON: 368023770

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Kaszubski 8/311, Gdynia, Polska

Opis firmy Necto S.A.

Jesteś właścicielem firmy transportowej i chciałbyś usprawnić funkcjonowanie swojego przedsiębiorstwa? Przekonaj się, jak wiele pieniędzy i czasu możesz zaoszczędzić dzięki wdrożeniu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań! Już teraz wejdź na stronę internetową software house Necto i zapoznaj się z tworzonym przez specjalistów oprogramowaniem dla firm spedycyjnych. W naszej ofercie znajdziecie systemy intermodalne, logistyczne, terminalowe, spedycyjne. Zajmujemy się również analizą danych, co pozwoli na dostrzeżenie słabych stron Waszej działalności.

Oferta firmy

Opisywana firma Necto S.A. posiada w ofercie:
- Tworzenie oprogramowania logistycznego,
- Analiza pozyskanych danych,
- Automatyzacja procesów,
- Wdrażanie systemów ERP oraz rozwiązań klasy WorkFlow.

Szczegóły oferty firmy Necto S.A., a także kontakt znajdują się na witrynie https://necto.com.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wejdź na stronę EMTRACK i poznaj wszystkie zalety platformy telematycznej do monitorowania oraz zarządzania obiektami mobilnymi.
Zapewniamy Państwu wirtualne sekretarki Sapoto maksymalnie odciążające klientów biznesowych, również z typowych, codziennych zadań dotyczących rezerwacji lokalu, czy uzupełniania grafiku.
W ofercie Idego jesteśmy w stanie zapewnić usługi na rynku programowania, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić między innymi aplikacje czy strony internetowe, które wykonywane są z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań.