ModneWesele.com

Dane adresowe:

Pomorska 82/4,
91-409 Łódź
łódzkie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@modnewesele.com
601 719 921

Dane firmy:

ModneWesele.com
NIP: 7292544672
REGON: 100619587

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Pomorska 82/4, Łódź, Polska

Opis firmy ModneWesele.com

Przedstawiamy Państwu ogólnokrajowy katalog ślubny. Segregujemy firmy wyspecjalizowane w transporcie gości weselnych zabytkowymi oraz nowoczesnymi samochodami. Ułatwiamy dopasowanie garnituru i sukni ślubnej, przekazujemy kontakty do wideokamerzystów, fotografów, DJ – ów, artystów związanych z tworzeniem dekoracji na imprezy okolicznościowe. Poza tym podpowiadamy w sprawach organizacji wesela na tematycznym blogu. Nasza wyszukiwarka usług ślubnych działa bezpłatnie. Pomagamy realnie w promocji uczciwych biznesów o wskazanej charakterystyce.

Oferta firmy

W ofercie firmy ModneWesele.com znaleźć można:
- katalog sali weselnych
- katalog samochodów na wesele
- katalog zespołów muzycznych


Z dokładniejszymi informacjami na temat firmy ModneWesele.com można się zapoznać pod adresem http://modnewesele.com


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz sali weselnej, która spełni Twoje oczekiwania? Interesuje Cię profesjonalna obsługa, która zapewni Ci spokój i brak problemów? Wybierz Dom Weselny Artemida w Lublinie, który oferuje piękne warunki plenerowe, eleganckie wnętrza, doskonały wystrój i salę weselną na trzysta osób! Czeka na Ciebie kompleksowa obsługa, która stworzy dla Ciebie niezapomniany dzień, idealnie uświetniający całe wydarzenie.
KASZTEL Hotel i Restauracja – konferencje małopolska, spotkania biznesowe, sale weselne okolice Krakowa.
Nasza firma zajmuje się organizacją przyjęć okolicznościowych oraz spotkań biznesowych wraz z całą oprawą i niezbędnymi elementami towarzyszącymi każdemu z nich.