Miedziany Dom Paweł Krygier

Dane adresowe:

Wiejska 57/5,
15-351 Białystok
podlaskie

Dane kontaktowe:

Miedziany Dom
biuro@miedzianydom.pl
+48 696414841

Dane firmy:

Miedziany Dom Paweł Krygier
NIP: 5422950146
REGON: 200224360

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Wiejska 57/5, Białystok, Polska

Opis firmy Miedziany Dom Paweł Krygier

Gustujesz w miedzianym wyposażeniu domu? Cenisz sobie klasę i piękno miedzi? Nie wiesz gdzie nabyć produkty najwyższej jakości, które wykonane są z miedzi? To niezwykle proste, wejdź na stronę tego sklepu internetowego, a szybko znajdziesz produkty, które do Ciebie przemówią. Jest to znany sklep, z bardzo długą historią działalności. Oferuje piękne i bardzo oryginalnie zdobione produkty, wśród których największa popularnością cieszą się wanny miedziane i zlewy miedziane. W asortymencie sklepowym różnych produktów jest oczywiście znacznie więcej, a wszystkie je wyróżnia ponadprzeciętna jakość wykonania, staranność i bardzo duża dokładność przy produkcji oraz wyjątkowa trwałość. Przekonaj się osobiście, przejdź do sklepu i kup swój wymarzony miedziany produkt, a z pewnością Cię zachwyci jego widok w Twoim domu.

Oferta firmy

W sklepie dostaniesz produkty jak:
- baterie miedziane
- korki miedziane
- umywalki miedziane
- wanny miedziane
- zlewy miedziane
oraz kilka innych produktów do domu wykonanych z miedzi.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zamierzasz wyposażyć łazienkę w dobre baterie prysznicowe oraz umywalkowe? Albo chcesz zamontować nowy zlewozmywak, który wytrzyma wiele lat intensywnego użytkowania? Wejdź na stronę sklepu internetowego lazienkionline.
Kwiaty pełnią w naszym społeczeństwie bardzo wiele różnych funkcji.
Przedstawiamy Państwu włoskie materace piankowe, ortopedyczne charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i dwunastoletnią, wydłużoną gwarancją.