MARKA Hurt-Detal Czesław Łosin

Dane adresowe:

ul. Świeża 6,
29-100 Włoszczowa
świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

marka.wloszczowa@wp.pl
413944410

Dane firmy:

MARKA Hurt-Detal Czesław Łosin
NIP: 6561036501
REGON: 290680790

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Świeża 6, Włoszczowa, Polska

Opis firmy MARKA Hurt-Detal Czesław Łosin

Włoszczowa w woj. Świętokrzyskim może pochwalić się świetnym marketem budowlanym, który oprócz sprzedaży detalicznej posiada możlwość sprzedaży hurtowej. Bogata oferta tego przedsiębiorstwa "Marka" - Hurt Detal to przede wszystkim: drzwi, okna PCV, Drewniane i aluminiowe, panele podłogowe, pokrycia dachowe, klamki, parapety, bramy garażowe, płytki ceramiczne, a nawet rolety wewnętrzne i zewnętrzne i inne. Inaczej mówiąc bardzo dużo artykułów budowlanych w świetnych cenach oraz w doskonałej jakości znanych i lubianych producentów.

Oferta firmy

W sklepie znajdziesz:
- okna PCV,
- okna aluminiowe,
- okna drewniane,
- drzwi wewnętrzne,
- drzwi zewnętrzne,
- panele podłogowe,
- parapety,
- płytki,
- schody strychowe,
- pokrycia dachowe,
- okna dachowe,
i inne.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma specjalizująca się w robotach ziemnych MANIO DRIVE, która dzięki inżynierskiemu podejściu do budowy i projektu, charakteryzuje się dużym profesjonalizmem, terminowością i jakością wykonanych prac.
Szukasz dobrej hurtowni z materiałami budowlanymi, izolacyjnymi czy opakowaniowymi? Hurtownia Styrnet zaprasza do składania zamówień.
Hurtownia tworzyw sztucznych Techplast oferuje wysokiej jakości tworzywa sztuczne wykorzystywane w takich gałęziach gospodarki jak, budowlanka czy reklama.