Kopieniec Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Jana Pawła II 207B,
34-425 Biały Dunajec
małopolskie

Dane kontaktowe:

Osoba Kontaktowa
marketing@kopieniec.pl
662 205 547
(18) 533 05 56

Dane firmy:

Kopieniec Sp. z o.o.
NIP: 7361709278
REGON: 121505947

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Jana Pawła II 207B, Biały Dunajec, Polska

Opis firmy Kopieniec Sp. z o.o.

Majówka, bądź Wielkanoc w górach? Najpiękniejsze są Tatry, do których zapraszamy! Hotel Kopieniec, znajdujący się w malowniczej miejscowości Murzasichle, nieopodal Zakopanego, przygotował dla Państwa wspaniałe oferty. W naszym czterogwiazdkowym hotelu mogą Państwo zregenerować się w strefie SPA, skorzystać z zabiegów z dziedziny fizjoterapeutycznej. A to wszystko z malowniczym widokiem na przepiękne Tatry, w pokojach z wysokim standardem i ciszą oraz spokojem. Wejdź na www.kopieniec.pl i zobacz, co jeszcze oferujemy!

Oferta firmy

W ofercie firmy Kopieniec Sp. z o.o. znaleźć można:
- hotel w górach
- zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne
- kinezyterapia, balneoterapia, krioterapia
- odnowa biologiczna
- sala konferencyjna

Z dokładniejszymi informacjami na temat oferty firmy Kopieniec Sp. z o.o. zapoznać się można na witrynie http://www.kopieniec.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Pensjonat Diana dysponuje kilkunastoma pokojami 2,3 i 4 osobowymi z łazienkami, pysznymi posiłkami, niepowtarzalną atmosferą i widokiem na góry z pokojów.
Planujesz swój urlop wśród naszych pięknych, polskich szczytów górskich? Przemawiają do ciebie miasta Zakopane, Kościelisko tudzież Białka Tatrzańska? To co znajdziesz pod wskazanym adresem WWW to portal turystyczny, który jest w stanie Ci pomóc odnaleźć odpowiedni nocleg.
Prezentujemy Państwu hotel w Szczawnicy zorientowany w górskim klimacie.