Kantor EXCHANGE

Dane adresowe:

ul. Pawia 5,
31-154 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

office@kantor-exchange.pl
+48 12 430 07 61

Dane firmy:

Kantor EXCHANGE
NIP: 6783151668
REGON: 123179713

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Pawia 5, Kraków, Polska

Opis firmy Kantor EXCHANGE

Kantor EXCHANGE to sieć kantorów w Krakowie, które mają swoje siedziby w wielu atrakcyjnych miejscach, takich jak na przykład Galeria Krakowska, Galeria Bronowice, Galeria Mozaika czy Park Handlowy Zakopianka. Firma cieszy się od kilkunastu lat nieposzlakowaną opinią i uznaniem milionów klientów, którzy dzięki niej mogą wymieniać najróżniejsze waluty po atrakcyjnych kursach, a także liczyć na stałą współpracę indywidualną lub jako instytucja. Ceniony za profesjonalizm i gwarancję bezpieczeństwa kantor w Krakowie EXCHANGE zapewnia klientom bezpieczeństwo wszelkich transakcji, wysoką jakość obsługi, a także możliwość zakupienia złota, srebra, diamentów, sztabek lokacyjnych czy monet bulionowych i numizmatów.

Oferta firmy

- wymiana walut
- skup / sprzedać monet
- przekazy pieniężne
- najlepsze kursy w Krakowie

Aż 9 lokalizacji kantorów w Krakowie! Sprawdź na https://www.kantor-exchange.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli chcecie państwo kupić euro lub dolary i szukacie najlepszej oferty, to serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego kantoru internetowego.
Nasze biuro księgowe podczas pracy kieruje się prawością i sumiennością, dzięki tym cechom K&K jest rekomendowane przez mniejsze i większe przedsiębiorstwa.
Platformy internetowe do crowdfundingu udziałowego takie jak pierwsza w Polsce - Social.