Kantor EXCHANGE

Dane adresowe:

ul. Pawia 5,
31-154 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

office@kantor-exchange.pl
+48 12 430 07 61

Dane firmy:

Kantor EXCHANGE
NIP: 6783151668
REGON: 123179713

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Pawia 5, Kraków, Polska

Opis firmy Kantor EXCHANGE

Kantor EXCHANGE to sieć kantorów w Krakowie, które mają swoje siedziby w wielu atrakcyjnych miejscach, takich jak na przykład Galeria Krakowska, Galeria Bronowice, Galeria Mozaika czy Park Handlowy Zakopianka. Firma cieszy się od kilkunastu lat nieposzlakowaną opinią i uznaniem milionów klientów, którzy dzięki niej mogą wymieniać najróżniejsze waluty po atrakcyjnych kursach, a także liczyć na stałą współpracę indywidualną lub jako instytucja. Ceniony za profesjonalizm i gwarancję bezpieczeństwa kantor w Krakowie EXCHANGE zapewnia klientom bezpieczeństwo wszelkich transakcji, wysoką jakość obsługi, a także możliwość zakupienia złota, srebra, diamentów, sztabek lokacyjnych czy monet bulionowych i numizmatów.

Oferta firmy

- wymiana walut
- skup / sprzedać monet
- przekazy pieniężne
- najlepsze kursy w Krakowie

Aż 9 lokalizacji kantorów w Krakowie! Sprawdź na https://www.kantor-exchange.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Biuro Rachunkowe Marcin Karpiński to nie tylko miejsce, gdzie liczą się liczby, ale także gdzie liczy się klient.
Jeżeli chcecie państwo kupić euro lub dolary i szukacie najlepszej oferty, to serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego kantoru internetowego.
Nasze biuro księgowe podczas pracy kieruje się prawością i sumiennością, dzięki tym cechom K&K jest rekomendowane przez mniejsze i większe przedsiębiorstwa.