Ekopomp

Dane adresowe:

Stargardzka 11a,
54-156 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

biuro@ekopomp.pl
694 810 146
713538196

Dane firmy:

Ekopomp
NIP: 8991226464
REGON: 932970671

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Stargardzka 11a, Wrocław, Polska

Opis firmy Ekopomp

Dystrybucja, dobór i serwis - to trzy filary działalności opisujące firmę EKOPOMP. Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w technice pompowej, którym dzielimy się z naszymi partnerami i klientami. Zajmujemy się doborem i dystrybucją specjalistycznych pomp przemysłowych oraz pomp do wody, zbiorników. Są to zarówno urządzenia odpowiednie do zastosowań w gospodarstwach domowych (pompy głębinowe, hydrofory, zbiorniki hydroforowe) oraz pompy zaprojektowane do aplikacji przemysłowych tj. pompy do chłodziwa, pompy magnetyczne, pompy spożywcze czy pompy chemooporne. Poza dystrubucją pomp, zajmujemy się także wynajmę pomp zatapialnych oraz naprawą i serwisem.

Oferta firmy

Oferta EKOPOMP to szeroka gama produktów Lowara, Nocchi, Plastomec, AFEC, Sigma, Speroni, Mencarelli, Aqua, Wimest, Osip, BBC, KNOLL, Edur, Fluimac, Calpeda, Caprari, Noria, Pedrollo i wielu innych zarówno polskich jak i zagranicznych producentów. Dzięki współpracy z wieloma producentami możemy Państwu oferować nie tylko same urządzenia pompowe, ale i oryginalne części zamienne.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Ciepło w naszym domu pełni bardzo ważną funkcję.
GfG jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń do wykrywania i pomiaru gazów, a także systemów alarmowych.
Nasza oferta to profesjonalne i kompleksowe usługi w obrębie inżynierii przeciwpożarowej.