Edom Pranie

Dane adresowe:

Komisji Edukacji Narodowej 60,
02-777 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

biuro@edompranie.pl
600 140 170

Dane firmy:

Edom Pranie
NIP: 1248316257
REGON: 759981266

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Komisji Edukacji Narodowej 60, Warszawa, Polska

Opis firmy Edom Pranie

Domowe metody prania tapicerki oraz wykładzin są bardzo czasochłonne. Zazwyczaj nie dają one również spektakularnych rezultatów. Pozwalają jedynie na odświeżenie materiału. Brud wciąż jednak zalega w głębokich warstwach, co gorsze stając się idealnym miejscem do rozwoju dla licznych drobnoustrojów, w tym groźnych dla zdrowia roztoczy. Żeby usunąć tak trudno dostępne zanieczyszczenia, konieczne jest zastosowanie nowoczesnych środków piorących oraz urządzeń pozwalających dotrzeć do głębokich warstw tkaniny. Jako firma piorąca z bardzo dużym doświadczeniem na rynku dysponujemy niezbędnym zapleczem. Co więcej, poza odpowiednim zaopatrzeniem mamy niezbędną do poprawnego wykonania procesu wiedzę. Każdy pracownik musi mieć szeroką wiedzę z zakresu materiałów oraz środków piorących. Jest to bardzo istotne, ponieważ dobranie nieodpowiednich preparatów może powodować osłabienie struktury materiału lub nawet pojawianie się przebarwień. Z tego powodu odradzamy samodzielne wykorzystywanie mocnych środków piorących. Znacznie lepiej skorzystać z pomocy doświadczonej firmy piorącej.

Oferta firmy

Usługa realizowana przez naszych pracowników nie nastręcza problemów domownikom lub pracownikom. Oferujemy bardzo elastyczne terminy realizacji prania oraz darmowy dojazd do Twojej lokalizacji. Dzięki temu, że to my przyjeżdżamy do Ciebie, nie ponosisz wysokich kosztów, które wiązałyby się z transportem mebli wielkogabarytowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, w celu przywrócenia czystości tapicerki oraz pozbycia się drobnoustrojów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Sklep internetowy Izi z pewnością zainteresuje każdą osobę, która chce zamówić profesjonalne środki do utrzymywania czystości.
Calde jest sklepem internetowym, gdzie znajdziesz ogromny wybór najlepszych produktów do utrzymywania czystości w firmie jak i w domu.
Firma sprzątająca CityClean24 zaprasza do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług! Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalnym sprzątaniem w biurze, wywozem mebli, opróżnianiem mieszkań, sprzątaniem po zgonach, to koniecznie skontaktuj się z nami.