Dietly

Dane adresowe:

Chłodna 51,
00-867 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
kontakt@dielty.pl
697 091 936

Dane firmy:

Dietly
NIP: 5272725286
REGON: 360250488

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Chłodna 51, Warszawa, Polska

Opis firmy Dietly

Wybierz, porównaj i zamów on line catering dietetyczny dla siebie. Aby wybrać najlepszy dla Ciebie catering dietetyczny, umożliwiliśmy Ci korzystanie z wyszukiwarki z podziałem na miasta, dzięki której w przejrzysty sposób wybierzesz coś dla siebie. Wystarczy, że podasz swoje podstawowe parametry i oczekiwania, a w niewielkim czasie przedstawimy Ci ofertę najlepiej dobranych do Twoich potrzeb firm. U nas również ranking najlepszych i najpopularniejszych firm cateringowych oraz blog dietetyczny, w którym możesz dowiedzieć się na czym polega zdrowa i zbilansowana dieta. Zgłoś się do nas już dziś i zacznij nową przygodę!

Oferta firmy

Przedstawiana firma Porównywarka cateringów Dietly posiada w ofercie:
porównywarka cateringów

Szczegóły oferty firmy Porównywarka cateringów Dietly a także dane do kontaktu znaleźć można pod adresem www https://dietly.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

CoffeeOn to dystrybutor ekspresów do kawy Franke, obsługujący wszystkie potrzeby kawiarni, hoteli, biur i innych miejsc.
Jesteśmy firmą, która oferuje najwyższej jakości catering dietetyczny w Krakowie.
Specjalizujemy się w świadczeniu usług na rynku dietetycznym, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić usługi realizowane przez doświadczonych specjalistów, co znów pozwala nam zapewnić dopasowane diety do indywidualnych potrzeb.